Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Miha je baš katastrofa, baš baš.

 

Ovo nije bilo toliko loše, realno su nas 2-3 loša minuta uništila. Pogotovo u kontekstu toga da se igralo 40 i kusur sati posle jako teške utakmice.

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba razumeti dosta stvari u vezi ove ekipe i istrpeti, samo neke stvari su za odstrel. Trojka Ročestija iz 2 driblinga gde niko ne zaustvlja loptu na običan pnp u trenutcima kada smo se primakli na minus 6 i npr večeras gde Samardo preuzima Kulagina, napad ističe, čovek probija uz liniju gde ga i treba usmeriti i niko živ ni ne pokuša da izađe na pomaganje iako je ovaj imao bar 3,4 driblinga oko trojke, Mileru su ladno u tom trenutku leđa bila okrenuta i košu i lopti. Te stvari em ukazuju na sistemski problem gde iako je sezona dosta odmakla mi očigledno nismo savladali osnovne principe kako želimo da igramo odbranu u određenim situacijama, em ukazuje na nesposobnost da se prepozna neki trenutak u utakmici kada ona može da se okrene i da se zalegne malo više nego inače

Link to comment

Moraju da dovedu neku cetvorku , ovo sa Novicom koji ce igrati svaku drugu(i to kada je zdrav) je neozbiljno ...

 

p.s. Najvise ispizdeo veceras kad su Gavrlivicu ukrali zivu loptu pod kosem i posle toga Regland zabo trojku

 

To je resillo utakmicu

Link to comment

I jos jednom da se iskenjam majci u usta onome ko je dozvolio da se derbi igra u ponedeljak. I pritom ne mislim na Covica, on je hteo da njegova ekipa ima dan vise odmora posle Bamberga i sto bi njega boleo kurac za nas, ali ima valjda neko u toj ABA ligi ko treba da vodi racuna o tim stvarima. E taj neko zasluzuje obilazak grada u gepeku automobila.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

dobili su nas na svezinu i nijansu jacu klupu. falili su poeni andrica i jebenog salica. ovako kad se pogleda statistika kurva skoro u svemu smo egal a cak smo u def skokovima bolji, iako mi se cinilo da nam uzimaju loptu kako ko stigne, mahom kad samardo izadje po infuziju. dok su oni bili uspavani i nekako a posle toga se videla nasa iscrpljenost i manjak kvalitetne klupe

Link to comment

I jos jednom da se iskenjam majci u usta onome ko je dozvolio da se derbi igra u ponedeljak. I pritom ne mislim na Covica, on je hteo da njegova ekipa ima dan vise odmora posle Bamberga i sto bi njega boleo kurac za nas, ali ima valjda neko u toj ABA ligi ko treba da vodi racuna o tim stvarima. E taj neko zasluzuje obilazak grada u gepeku automobila.

Vezi konja gde ti gazda kaze, a gazda je sada lige (i pravno) Nebojša ...

Link to comment

dobili su nas na svezinu i nijansu jacu klupu. falili su poeni andrica i jebenog salica. ovako kad se pogleda statistika kurva skoro u svemu smo egal a cak smo u def skokovima bolji, iako mi se cinilo da nam uzimaju loptu kako ko stigne, mahom kad samardo izadje po infuziju. dok su oni bili uspavani i nekako a posle toga se videla nasa iscrpljenost i manjak kvalitetne klupe

da dodam jos (opet) 12 primljenih trojki. jesmo dali 9 sinoc, al neki prosek od 10+ primljenih trojki na svakom mecu, ne secam se da je ijedna ekipa imala u neko skorije vreme, sem mozda u kini...

Link to comment

Kako se moze procitati na internetu, imamo fore da potpisemo zagora do ponoci. Od ponoci na snagu stupa BAT (zabrana potpisa novih igraca) koji je aktivirao dule vujosevic.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...