Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

A onaj nesretnik koga je vlade jovanovic doveo onomad na pola sezone, mislim umesto vujanica kad se ovaj povredio? Nema trika da je iko ikada bio gori od njega, kao sto nema trika da mu se ja setim imena. Cak ni akojon, mada jeste vrlo blizu.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

A onaj nesretnik koga je vlade jovanovic doveo onomad na pola sezone, mislim umesto vujanica kad se ovaj povredio? Nema trika da je iko ikada bio gori od njega, kao sto nema trika da mu se ja setim imena. Cak ni akojon, mada jeste vrlo blizu.

Tori Tomas ? Visina kao Dzej ali i znanje sa loptom tu negde ...

Link to comment

A onaj nesretnik koga je vlade jovanovic doveo onomad na pola sezone, mislim umesto vujanica kad se ovaj povredio? Nema trika da je iko ikada bio gori od njega, kao sto nema trika da mu se ja setim imena. Cak ni akojon, mada jeste vrlo blizu.

Dominic james

Link to comment

kako se zvao onaj ciganski crnac, uzasno smesan, dosao je kad i onaj americki trener, i mozda, ali samo mozda se upisao.

najsmesniji crnac ikad u nasoj ligi.

Verovatno mislis na simeona hejlija, to je sezona pre toma ludviga

Link to comment

Dete od 3 godine bi nam uzelo loptu ispod naseg kosa

 

Nema šanse. Em nema visinu ni snagu da se nosi sa profesionalnim košarkašima, em u tim godinama nema potrebnu koordinaciju pokreta.

Link to comment

Nema šanse. Em nema visinu ni snagu da se nosi sa profesionalnim košarkašima, em u tim godinama nema potrebnu koordinaciju pokreta.

11 ofanzivnih skokova imaju a jos nije poluvreme

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...