Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moja greska, mislio sam da su igrali u petak. Vidi se koja je strana ispala(tj liga) nekorektna kao i to da Coki i dalje ima komplekse od Partizana. 

 

Buducnost i Zvezda su igrali dva dana kasnije zato sto im je raspored bio zgusnut. U ovom slucaju je bilo do ULEB-a.

 

Samo nije nikakva novina da je razmak utakmica dva dana, samo je ovaj put moglo da se izbegne.

 

Edit: Ne menja se ishod derbija, ovako sa danom viska imali bi vece sanse da ugrozimo Lokomotivu kao i to da imamo realne sanse za prolaz dalje u Evrokupu.

Edited by Ricma
Link to comment

+1.

Ništa. I ishod bi bio isti. :fantom:

 

Naravno da bi ishod bio isti. Ja se ne zanosim da mozemo nesto u ovakvim okolnostima. Poenta je da onaj, i bez razloga, pokazuje koliko nas mrzi i koliko je govno kad god stigne

Link to comment

nama definitivno treba centar.ovo sa novicom je neozbiljno. On ne igra svaku drugu utakmicu jer mora da se odmara.cujem da i ovo sto sada igra (u minutima) je zestoko opterecenje za njega.

Svaka cast novici,kida se covek samo tako za partizan, ali centra moramo naci da ne bude ocigledan krater pod kosem.

Link to comment

Biće sprdanje, Partizan bez Čakarevića i Novice sa Milerom i Gosom s dušom u nosu.

a da vas dvojica mudraca i šegača podelite onih miralemovih 100 na ravne časti?
Link to comment

nama definitivno treba centar.ovo sa novicom je neozbiljno. On ne igra svaku drugu utakmicu jer mora da se odmara.cujem da i ovo sto sada igra (u minutima) je zestoko opterecenje za njega.

Svaka cast novici,kida se covek samo tako za partizan, ali centra moramo naci da ne bude ocigledan krater pod kosem.

 

http://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/nikola-pekovic-se-vratio-u-partizan/v1nbxh8

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...