Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

pa nije, valjda deremo norvzane, da ne sechemo shumu za bezveze <_<

 

a jel ona divajs, shto se okrece oko sebe na ruchke, ili klot bejzbolka? :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment

al zato jebe kevu nasa oklagija: tu 350, u norveskoj 630.

to je zato sto joj treba puno da se otkotrlja na sever. u pravu si, snarce :D

Dodju Knut, Gustav, Olaf i Lars..i.pimplaju ih do Bergena :)

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Sajt im je katastrofalanm, UX dizajn čista nula, i to nije slučaj samo kod nas. Prosto neverovatno za tako veliku kompaniju.

Gomilu stvari ne možeš da nadješ iz menija, a postoji sekcija na sajtu (recimo kožne sofe). Kontam da je cilj da zadrže neki minimalistički dizajn i da budu drugačiji, ali ovo je baš fail.

Sve i da im e commerce nije primaran, pošto već postoji, ove cene dostave su neverovatne. Dok svi nude besplatnu dostavu za sumu preko par k dinara, kod njih je cena dostave viša što je kupovina veća.

Link to comment

Sajt im je katastrofalanm, UX dizajn čista nula, i to nije slučaj samo kod nas. Prosto neverovatno za tako veliku kompaniju.

Gomilu stvari ne možeš da nadješ iz menija, a postoji sekcija na sajtu (recimo kožne sofe). Kontam da je cilj da zadrže neki minimalistički dizajn i da budu drugačiji, ali ovo je baš fail.

Sve i da im e commerce nije primaran, pošto već postoji, ove cene dostave su neverovatne. Dok svi nude besplatnu dostavu za sumu preko par k dinara, kod njih je cena dostave viša što je kupovina veća.

 

Čudi me da SANU dosad nije reagovala

Link to comment

:lolol:

 

Kad ih predsednik štiti -_-

 

Šalu na stranu, meni je sasvim ok taj skandinavski dizajn, i uzeo bih za probu par sitnica online, ali dostava je baš paprena, od 999 do 5999 dinara.

Čak i kad naručiš online i sam pokupiš u radnji košta 999 din.

 

Sve u svemu, mislim da Forma Ideale i ostale kopije ne moraju preterano da brinu.

Edited by mraki
Link to comment

Koja je razlika imedju ovoga i ovoga? Visok sjaj?

 

Inače, svidja mi se ova stolica, neke lampe, i razni elementi za odlaganje, police. Bolje da ne idem u radnju, verovatno bih našao još gomilu toga. :D

Edited by mraki
Link to comment

Koja je razlika imedju ovoga i ovoga? Visok sjaj?

 

Inače, svidja mi se ova stolica, neke lampe, i razni elementi za odlaganje, police. Bolje da ne idem u radnju, verovatno bih našao još gomilu toga. :D

Ovi stolovi što su 900 din su u Solunu 5€ (ako me drugar ne laže)...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...