Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

Meni bila koleginica, koja nije VIP sigurno. A to sam znao tako što sam na poslu sedeo pored njenog muža, kome je ona slala fotke na viber koje su pratile punjenje kolica...

Ovaj mučenik je dobijao nervne slomove u talasima...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Svašta.

 

Zašto je teško poverovati u saopštenje Ikee da se radilo o probi otvaranja, da su bili pozvani zaposleni i njihovi familije? Zavera?

 

Paša mog kolege se zaposlio tamo, vidim na fejsu da je i kolega sa svojom porodicom bio na tom internom otvaranju (probi otvaranja, štagod). Kakvi VIP, kakvi bakrači.

Link to comment

a jbte, to sam cula da se zove privilegovani, vrlo vazne licnosti, sta vec, elita. a ono pozvali ljude koji su radili na ikei, majstore, radnike, da dodju s porodicama i prozuje kroz radnju, da vide kako sve fercera. bilo njih hiljadu, u ikei se to zove frends i femili, a kod nas vip.

 

nego, jel ima neka slika iz restorana, posto su cufte? :D

Na drugom forumu kazu 399 RSD

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment

...a ono pozvali ljude koji su radili na ikei, majstore, radnike, da dodju  s porodicama i prozuje kroz radnju, da vide kako sve fercera. bilo njih hiljadu, u ikei se to zove frends i femili, a kod nas vip.

ovo mi je lep presedan, bash lep :)

 

 

ali jebemliga. videli u jyskovom katalogu ogledalo  2k, da kupi baba. na terenu ogledalo drugachije, i 2k5. preshli kod kineza preko, uzeli ljepshe, bolje i starije za 1k2. morace da prodaju vishe od imena, kad prodje taj prvi talas. koji ce dodushe da traje godinu dana :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment

Био је породични дан, односно дали су позивнице запосленима да поделе коме хоће.

Била гужвањција, продали су тај дан робе за 100 хиљада.

 

За неки дан је исто то, само за новинаре.

Edited by vathra
Link to comment

Био је породични дан, односно дали су позивнице запосленима да поделе коме хоће.

Била гужвањција, продали су тај дан робе за 100 хиљада.

 

За неки дан је исто то, само за новинаре.

Danas je za novinare, ali oni su navikli za dž...
Link to comment

Na drugom forumu kazu 399 RSD

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

o hvala, konacno znam. zainteresovala sam se ko da jedem meso :D kod hrvata 19 kuna, odnosno 310 dinara. opet srbin pobedio. aa mozda je to ova veca porcija od 12 komada, 27 kuna, 440 dinara?!

 

otkako sam videla da nema torte i dimljenog lososa ikea je za mene cao zdravo. :(

Edited by darling
Link to comment

Ma možda samo (još uvek) nema na sajtu, ne znači da neće biti u radnji.

Čini mi se nekako da je na sajtu mnogo manje artikala nego što oni inače imaju, možda grešim.

 

Био је породични дан, односно дали су позивнице запосленима да поделе коме хоће.

Била гужвањција, продали су тај дан робе за 100 хиљада.

Evra? Pa i nije mnogo za toliki objelat, ako je već bila gužva...

 

Kad prodje gužva verovatno ću otići i naći neke sitnice za koje sad ni ne znam da mi trebaju. :D

Recimo onaj step stool, kako se to uopšte zove kod nas?

 

Dobio neko katalog, rekoše da će ga poslati svima u prečniku od 60km?

Edit: čujem baš sad u BG hronici, u četvrtak počinje distribucija kataloga.

Edited by mraki
Link to comment

Torte i ostalo što ima jaja, neka hvala. EU  ne zna kud će da udomi tolika jaja, a i kokoši, greh da se baci a ima gladnih u oči.

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...