Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

pa nije, valjda deremo norvzane, da ne sechemo shumu za bezveze <_<

 

a jel ona divajs, shto se okrece oko sebe na ruchke, ili klot bejzbolka? :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment

al zato jebe kevu nasa oklagija: tu 350, u norveskoj 630.

to je zato sto joj treba puno da se otkotrlja na sever. u pravu si, snarce :D

Dodju Knut, Gustav, Olaf i Lars..i.pimplaju ih do Bergena :)

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

ingvar kampard na svemu oce da zaradi :D

 

 

to je fantasticna vest za privatnu inicijativu, prezivece ikejdzije. 

Edited by darling
Link to comment

Sajt im je katastrofalanm, UX dizajn čista nula, i to nije slučaj samo kod nas. Prosto neverovatno za tako veliku kompaniju.

Gomilu stvari ne možeš da nadješ iz menija, a postoji sekcija na sajtu (recimo kožne sofe). Kontam da je cilj da zadrže neki minimalistički dizajn i da budu drugačiji, ali ovo je baš fail.

Sve i da im e commerce nije primaran, pošto već postoji, ove cene dostave su neverovatne. Dok svi nude besplatnu dostavu za sumu preko par k dinara, kod njih je cena dostave viša što je kupovina veća.

Link to comment

Sajt im je katastrofalanm, UX dizajn čista nula, i to nije slučaj samo kod nas. Prosto neverovatno za tako veliku kompaniju.

Gomilu stvari ne možeš da nadješ iz menija, a postoji sekcija na sajtu (recimo kožne sofe). Kontam da je cilj da zadrže neki minimalistički dizajn i da budu drugačiji, ali ovo je baš fail.

Sve i da im e commerce nije primaran, pošto već postoji, ove cene dostave su neverovatne. Dok svi nude besplatnu dostavu za sumu preko par k dinara, kod njih je cena dostave viša što je kupovina veća.

 

Čudi me da SANU dosad nije reagovala

Link to comment

:lolol:

 

Kad ih predsednik štiti -_-

 

Šalu na stranu, meni je sasvim ok taj skandinavski dizajn, i uzeo bih za probu par sitnica online, ali dostava je baš paprena, od 999 do 5999 dinara.

Čak i kad naručiš online i sam pokupiš u radnji košta 999 din.

 

Sve u svemu, mislim da Forma Ideale i ostale kopije ne moraju preterano da brinu.

Edited by mraki
Link to comment

Koja je razlika imedju ovoga i ovoga? Visok sjaj?

 

Inače, svidja mi se ova stolica, neke lampe, i razni elementi za odlaganje, police. Bolje da ne idem u radnju, verovatno bih našao još gomilu toga. :D

Edited by mraki
Link to comment

Koja je razlika imedju ovoga i ovoga? Visok sjaj?

 

Inače, svidja mi se ova stolica, neke lampe, i razni elementi za odlaganje, police. Bolje da ne idem u radnju, verovatno bih našao još gomilu toga. :D

Ovi stolovi što su 900 din su u Solunu 5€ (ako me drugar ne laže)...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...