Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ма, добро, бре, доста више са беганом, него да ли ће Кејнара да силује Вест Хем више него што ће Кум Агуеро да кара Палас?

Link to comment

Aman pričamo o brisanju tima u petom kolu, ako je nešto za doživotni fantazi zatvor...

 

Jel iko ikad za sve ove godine obrisao tim u toku takmičanja?

Napisao je Epi da je bilo u Brodu pre par sezona. Ali to nije bio neko s kim se druzimo ovde vec 10 godina, i taj se vise nije vratio.

 

Calavera, ovo je bio bezveze potez, pre svega zbog 30-40 ljudi s kojima se igra toliko dugo, i o posledicama je trebalo da razmislja pre nego sto ga je napravio.

 

Sto se tice regularnosti, da je ostavio tim, niko ne bi mogao bezbedno da isprslinuje protiv njega. Sad moze svako. Tako da nije u pitanju samo dodavanje bodova trojici koji su vec izgubili od njega.

Link to comment

Sto se tice regularnosti, da je ostavio tim, niko ne bi mogao bezbedno da isprslinuje protiv njega. Sad moze svako. Tako da nije u pitanju samo dodavanje bodova trojici koji su vec izgubili od njega.

 

opet su svi u istom polozaju, eventualno ovi protiv kojih je igrao od 2. do 5. kola (jer u prvom ionako nije moguce prslinovati) imaju mali, takoreci neznatni hendikep.

Link to comment

Pa ako ces da teras mak na konac, onda ta trojica imaju malo vise od neznatnog hendikepa. Moze da se desi da svako ko igra protiv Timija pre nego sto igra protiv nekog od njih isprslinuje i nabudzi tim pred mec sa njima. Tako su oni u mnogo gorem polozaju od ostalih, a ne samo za tih par bodova.

 

Ne vredi, neces nikog ko igra ovo godinama ubediti da je ovo bolje nego da je ostavio tim. To sto je postenije obrisati ga u petom nego u 18 kolu ne igra nikakvu ulogu, posto nije ok obrisati ga uopste.

Link to comment

Ма, добро, бре, доста више са беганом, него да ли ће Кејнара да силује Вест Хем више него што ће Кум Агуеро да кара Палас?

au jbt ako ćeš da kreneš sa masivnim anti-anti-serbian-jew-double bluff džinksovanjem ovako rano, ja najbolje da odma čestitam Calaveri :mellow:
Link to comment

Није срање што је отишао играч који је пре две сезоне био најбољи, него што је себичним потезом довео регуларност прве две лиге у питање. Ови што су до сада изгубили од њега са правом могу да се буне да су у другачијој позицији од осталих, па ако испадну или оду у плеј оф могу да кажу да је на тај резултат утицало што су изгубили од активног Тимија.

 

Али, када се подвуче црта, ово је само још један доказ да је у Премеру лажна елита вођена од стране аматера попут Толе. Бетон, са друге стране, је по свим параметрима убедљиво најпрофесионалније такмичење на свету и у читавој људској историји. Због тога Тими у његанеће моћи да уђе никада док га ја будем водио а то ће бити заувек. :(

bogami ako Timmi nije najbolji fpl igrač među nama, onda stvarno ne znam ko je.

 

posl. 6 sezona OR plasmani: 26k, 3k, 8k, #17, #457, 4k. stvarno sumnjam da ima mnogo ljudi usvijet sa boljim plasmanima u tom periodu. meni je bzvz iz svih razloga koje je naveo Ruxin što je ovako otišao, ali žao mi je i što ode tako dobar igrač. misim ne sramim se priznati, ja sam uvek pratio njegov tim i sa njim se merio i od njega učio. greota. al dobro, lagao bih kad bih rekao da nisam i sam imao trenutke kad sam bio blizu da ugasim svoj nalog...

 

a makar zbog nas je mogao nekoj rođaki ili komšiji da da tim da ga vodi do kraja sezone ili tako nešto...

Link to comment

Ма, добро, бре, доста више са беганом, него да ли ће Кејнара да силује Вест Хем више него што ће Кум Агуеро да кара Палас?

Јеси спреман за први равногорски дерби икада?  :s_c:

Link to comment

Плашим се само да Радош Бајић не режира директан пренос. :o

 

misim ne sramim se priznati, ja sam uvek pratio njegov tim i sa njim se merio i od njega učio.

http://rs663.pbsrc.com/albums/uu360/Xx-Rezilion/copypaste.gif~c200

Прс'о си, малкине. Од сада мораш сам да смишљаш тим. :fantom:

Edited by Прслин
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...