Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ne, mogao je prosto da ne obriše tim.

+ milion. To je sve. Nije morao da igra, desavalo se i prethodnih sezona da forumasi koji se igraju s nama vec godinama iz ovih ili onih razloga ne mogu da isprate. Batalis tim, ali ga ne brises, i gotova prica. Adasevic prezivljavao tako par sezona u Premeru, niko mu nikad nista nije rekao (sem sto Fei konstantno zahteva da se izbaci).

Link to comment

pa to je jos gore! takav tim bi bio dobar i sledecih par kola, pobedio jos par njih, a onda bi polako usao u fazu raspadanja. tu se tek ne bi znalo ko je ostecen <_<

 

Takav tim bi bio nagazna mina pa kako se kome zalomi. Opet mi bolji random faktor od ovog da su tri čoveka prosto oštećenja i toeto.

Na kraju bi zasluženo ispao u drugu ligu, prva liga bi se kao i obično samoregulisala i opet bi u njoj igrali samo ljudi koji nisu bataljivanju skloni. Nije idealno, ali je nekakav sistem koji radi  -_-

Link to comment

Калавера, немој боље да га браниш овако. Обрисао, обрисао - пунолетан човек (ваљда, више нисам сигуран), има права да ради шта хоће. Једина последица је да више неће моћи у форумски х2х и да су неки од нас склонили његову урамљену слику са зида и однели је у подрум, где ће да скупља прашину до неког следећег 16. места на свету. :cry:

Edited by Прслин
Link to comment

+ milion. To je sve. Nije morao da igra, desavalo se i prethodnih sezona da forumasi koji se igraju s nama vec godinama iz ovih ili onih razloga ne mogu da isprate. Batalis tim, ali ga ne brises, i gotova prica. Adasevic prezivljavao tako par sezona u Premeru, niko mu nikad nista nije rekao (sem sto Fei konstantno zahteva da se izbaci).

 

ja tad nisam bio u premeru, ali da je mene adasevic dobijao dok je igrao ozbiljno, a ja onda gledao kako ga direktni konkurenti trpaju kad je batalio, ne bi mi bilo svejedno.

 

ovde je bar situacija jasna, lepo damo ovoj trojici po dodatna 3 boda na kraju sezone i to je to. ako neko ima nesto protiv, neka kaze sad ili zauvek cuti™ ^_^

 

Takav tim bi bio nagazna mina pa kako se kome zalomi. Opet mi bolji random faktor od ovog da su tri čoveka prosto oštećenja i toeto.

Na kraju bi zasluženo ispao u drugu ligu, prva liga bi se kao i obično samoregulisala i opet bi u njoj igrali samo ljudi koji nisu bataljivanju skloni. Nije idealno, ali je nekakav sistem koji radi  -_-

 

mda, ako nesto treba h2h ligama, to je jos random elemenata <_<

Link to comment

Калавера, немој боље да га браниш овако. Обрисао, обрисао - пунолетан човек (ваљда, више нисам сигуран), има права да ради шта хоће. Једина последица је да више неће моћи у форумски х2х и да су неки од нас склонили његову урамљену слику са зида и однели је у подрум, где ће да скупља прашину до неког следећег 16. места на свету. :cry:

 

ne branim ja timija, nego pravdu! realno se previse lozite oko stvari koje je lako regulisati.

Link to comment

ne branim ja timija, nego pravdu! realno se previse lozite oko stvari koje je lako regulisati.

Теби је праведно да он следеће године игра х2х?

Link to comment

ne branim ja timija, nego pravdu! realno se previse lozite oko stvari koje je lako regulisati.

 

Pa možemo da stavimo tu priču o regularnosti i skroz na stranu, eto dozvoljam da to neko kapira kao moje suviše ozbiljno shvatanje cele ove zajebancije. Opet ostaje da je timmi ispao neviđena sisa prema drugarima sa foruma sa kojima fantazira 10 godina, te mu valja snositi nekakve sankcije za to

Link to comment

Adasevic je lepo dosao i napisao da mora da batali zbog rodjenja deteta. Nikakav problem, niko mu nije a rekao, cak ni oni koji su pre toga gubili od njega. Covek je uspeo da ostane u Premeru te sezone, jer mu je tim bio dobar i niko nije unapred znao da ce ga natrpati.

 

Meni je zao sto je Timi otisao, ali se prilicno slazem s Praslinom da treba da izgubi mesto u h2h u buducnosti. Ovo jeste samo igra, i ja je prva ne shvatam ozbiljno, ali cak i ako igras s nekim Ne ljuti se, covece i on rusi figure ili baca karte kad krene da gubi, naravno da ces izbegavati da igras s njim.

Link to comment

vec je izgubio mesto u prve dve ppp lige, ne vidim da su potrebne neke dodatne sankcije. jeste malo glupo sto se nije javio na temi, ali mozda je jos preplavljen 1 emocijom.

 

 

 

ako oce da krene od betona, svakako.

nope.gif

Link to comment

Adasevic je lepo dosao i napisao da mora da batali zbog rodjenja deteta. Nikakav problem, niko mu nije a rekao, cak ni oni koji su pre toga gubili od njega. Covek je uspeo da ostane u Premeru te sezone, jer mu je tim bio dobar i niko nije unapred znao da ce ga natrpati.

 

Meni je zao sto je Timi otisao, ali se prilicno slazem s Praslinom da treba da izgubi mesto u h2h u buducnosti. Ovo jeste samo igra, i ja je prva ne shvatam ozbiljno, ali cak i ako igras s nekim Ne ljuti se, covece i on rusi figure ili baca karte kad krene da gubi, naravno da ces izbegavati da igras s njim.

 

lepo je to sto se on javio, ali prosto nije posteno da je neko igrao protiv njega dok je jos sastavljao tim, a neko nije. da ne pricam sto mu je tim verovatno bio u sve gorem raspadu kako se liga blizila kraju, pa su oni koji su protiv njega igrali tamo u maju imali jos laksi put do pobede. meni su to neregularni uslovi, i to onakvi kakve nije moguce ispraviti prostim dodavanjem bodova kao sad s timijem.

 

plus sto timi valjda igra fantazi od nastanka ppp lige, sto ce reci 8-9 godina, i nakon prvog prekrsaja se odmah potezu dozivotne zabrane.

Link to comment

Aman pričamo o brisanju tima u petom kolu, ako je nešto za doživotni fantazi zatvor...

 

Jel iko ikad za sve ove godine obrisao tim u toku takmičanja?

Edited by Ruxin
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...