Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

Na cemu cestitke, Tolaa? Na tome sto cu da izgubim za dlaku? Ovaj gol Valensije mi daje nadu da cu opstati u prvih 100 u nasoj klasik ligi.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Ali ja stvarno nemam nameru da dzinksujem, it's soooo 2 seasons ago. Bilo je jasno posle gola Valencie da dobijas za par poena, jer je morao da dobije bar 2 bonusa. Dobice 3, pa dobijas za 2 poena.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali ja stvarno nemam nameru da dzinksujem, it's soooo 2 seasons ago. Bilo je jasno posle gola Valencie da dobijas za par poena, jer je morao da dobije bar 2 bonusa. Dobice 3, pa dobijas za 2 poena.

 

Na kraju ispade zanimljivo i srecno za mene. Kad je DDG skupio i trecu odbranu u nadoknadi vremena, a ovi iz Jedinstva krenuli svi redom da se upisuju u strelce i asistente, vec sam smisljao najtuzniji post cestitke da ti uputim. Ipak na kraju opstade Valensija medju nosiocima bonusa.

Hvala Tolaa, sve najbolje u nastavku sezone.

Link to comment

Ja promasih dedlajn :( putovao sam juce i kontam da pravim tim kad stignem, a kad sam stigao imam sta da vidim...

 

Jebo sam jeza, a taman sam poveo kolo u premeru...

 

pa jbt 98 poena :lolol:

ja tolko nikad nisam uzeo u singl kolu, iskudija ladno na autopilotu :isuse:

Link to comment

Kraj godišnjeg, basket i najveća katastrofa u kolu posle Divljakuše u karijeri. Boli.

Ja imao dosta slične ideje za wc, sad više nisam pametan. Makar su mi na vreme razbijene iluzije da ću u nekom trenutku uspeti da preokrenem situaciju i izvučem nešto iz ove mučene sezone :dry:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ostavio Yoshidu u najmračnijim dubinama klupe za rezerve, proslavio Luizov crveni karton i na kraju dobio meč za 1p, to jest, za Mikijev bonus. Čestitke protivniku, bila je baš napeta klackalica.

Link to comment

Kakva pobeda nad Clever Bastardom, u nadoknadi, uz pomoć arbitara... njegovom Matiću pri 1:0 predviđali bonus 3, na kraju ostao bez ijednog, a moj Valensija dobio 3 ... važan korak u pravcu opstanka, dok mi je ekipa još u eksperimentalnom modu i dva od tri napadača ne doprinose k**ca.

Link to comment

Ostavio Yoshidu u najmračnijim dubinama klupe za rezerve, proslavio Luizov crveni karton i na kraju dobio meč za 1p, to jest, za Mikijev bonus. Čestitke protivniku, bila je baš napeta klackalica.

 

bilo je gusto. mada ja ne kontam zasto su mi uracunati poeni romeua kada sam ga ostavio na klupu. jel to zato sto manquillo nije igrao?

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...