Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

Ali Prsline, ja ne vodim Premer ove sezone,

Водиш Савез, то је толико висока инстанца да си вероватно морала Андреју да даш 30%. :fantom:

 

Ako se vrati, minimum 7 sezona da mu se ne da da mrdne iz najzabetoniranije lige.

Што, да има минимум 7 прилика да зајебе цео Бетон? Што се мене тиче, он је завршио са овим такмичењем. Осим, наравно, ако се не испостави да су му украли налог.

 

И хајде да додам и ово: није фантази нека не знам каква ствар мерено реалним животним мерама. То је хоби и једино што му даје вредност је страст и време који сви у њега улажемо. Према томе, timmysanje™ не прави никакву реалну штету, али је на неком интимном нивоу једна озбиљна издаја.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko igra samo klasik nek biše tim jednom nedeljom ako mu je ćeif, ali mnogo je bezveze pokvariti igricu za 60 ljudi zbog frusta.

 

Dobro nećemo ga sad razapinjati, ali pošteno je da ne računamo više na njega u h2h pa sve i da se predomisli.

Link to comment

kakvih 60 ljudi? samo je nas 20 iz premera direktno umesano u celu pricu, a samo je pet ljudi vec igralo s njim, dok su ostali u istom kosu. ako dalje pretpostavimo da ce buduci mecevi protiv njega biti registrovani sluzbenim rezultatom, jasno je da su osteceni samo ova trojica koje je stigao da pobedi: sokolovici, kunici, i jako do samog kraja™.

Link to comment

kakvih 60 ljudi? samo je nas 20 iz premera direktno umesano u celu pricu, a samo je pet ljudi vec igralo s njim, dok su ostali u istom kosu. ako dalje pretpostavimo da ce buduci mecevi protiv njega biti registrovani sluzbenim rezultatom, jasno je da su osteceni samo ova trojica koje je stigao da pobedi: sokolovici, kunici, i jako do samog kraja™.

 

 

Možete da mi ne verujete ali meni stvarno nije toliko stalo do rezultata u h2h, nije mi ni približno bitan kao classic. Pa mi je opet baš mnogo važno da sve bude pošteno i regularno, da budu isti uslovi takmičenja za sve kad se već igramo...u suprotnom bih odavno batalio priču. 
 
Oke možda je 60 preterano, mada bi se mogao napraviti i taj case da je dovedena u pitanje regularnost sve tri lige. Ali da je kompletna prva liga sad sjebana, u to nemam sumnje. Prvo ljudima koji su izgubili od timmija to nikako ne možemo da nadoknadimo, drugo sjebana je skroz i gol razlika koja će biti dosta bitna na kraju. Nije kraj sveta, sve je ovo igranje, ali ako mene pitaš takmičenje u prvoj ligi ne može nikako biti regularno ove sezone i to mi baš kvari utisak. :(
Edited by Ruxin
Link to comment

ako je samo to problem, mozemo se lepo sad dogovoriti da se na kraju sezone ovih prvih pet kola protiv timija uracunaju u sluzbene rezultate. ne vidim sto bi se potezale nekakve dozivotne zabrane i tako to...

Link to comment

Pa kad ćemo potezati trajne zabrane ako ne sad za ovo? Ne postoji gori prekršaj u svetu fantaziranja

 

+ kakvu bi poruku budućim fantazi naraštajima poslala blaga reakcija? Misli o deci -_-

Link to comment

@Калавера

 

Сачекао бих мишљење те тројице о томе да ли нема потребе за драмом. Некако ми оно има већу тежину од твог, пошто ћеш ти да упишеш 6 бодова у два сусрета са обрисаним тимом. ;)

 

Али, што рече Руксин, нећемо човека сада да разапињемо. Јака ствар, фантази. Можда има неку фрку на много озбиљнијем плану, па му није потребна и ова дистракција. Молим лепо, срећан пут. Али, више неће ући у х2х - бар не у онај који ћу ја да региструјем.... У ствари, нeће ући под ником Тимми, лако може да ме зајебе неким клоном.... У ствари, можда се и сам зајебем јер се овако напржим на нешто за пет минута, кстррујем правде, онда протрчи нека веверица, ја се окренем за њом, њој испадне орах, ја га узмем и поједем и онда се сетим неке лепе торте, па рођиша на коме сам био као клинац, па неке рибе из средње, па неког концерта на коме смо били, па се сетим да пустим музику и оде онда све низ воду, охладим се и заборавим и зашто сам се љутио и на кога сам се љутио и онда се Тимми опет региструје. :isuse:

Edited by Прслин
Link to comment

i zaboravio sam da reagiram™ na ovo:

 

sve je ovo igranje, ali ako mene pitaš takmičenje u prvoj ligi ne može nikako biti regularno ove sezone i to mi baš kvari utisak. :(

 

 

bas zbog toga sto je sve ovo igranje i ne kapiram ove povike na cenjenog timislava. ja sad mogu samo da nagadjam zasto je batalio, ali sumnjam da bi to radio bez dobrog razloga. vi sad zapravo od njega trazite da jos 7-8 meseci robuje igri koja mu se vise ne igra samo da ova trojica koju je pobedio ne bi izgubili po 3 boda. missim™... -_-

Link to comment

pa to je jos gore! takav tim bi bio dobar i sledecih par kola, pobedio jos par njih, a onda bi polako usao u fazu raspadanja. tu se tek ne bi znalo ko je ostecen <_<

Edited by Calavera
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...