Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

6 hours ago, John Coltrane said:

 

Pa rekla si da ima problema i u visim ligama :fantom:

 

 

Nisam to htela da kazem, nego da takve situacije prave veci problem kad su u visim, posto onda ide preracunavanje koliko timova ispada, a kad je u Betonu, onda i nije toliki problem, jednostavno se preskoci taj tim za promociju. 

 

Mislim da je jedini problem ove sezone u visim ligama Timmi. Da nije koristio čipove u poslednjih par kola, i dalje bih mislila da je neaktivan, a da mu se tim azurira po nekom algoritmu, ali posto ih je koristio, izgleda da je ipak aktivan. Problem je sto ne znamo da li ce igrati sledece sezone, a ako se tek u avgustu ispostavi da ga nema, morala bi da idu ponovljena preracunavanja i razliciti barazi. Ne znam sta da radimo. 

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ne bi bilo lose neko glasanje ili pokusaj kontakta (ako iko ima kontakt sa njim) na vreme. Uz duzno postovanje prema Timiju, glubpo je da ostalih 45 ljudi pusi zbog jednog.

Link to comment
1 hour ago, levi said:

pa tu je timmi, što ga ne pitate

 

 

Last visited: 25 November 2017

 

Nije tu. Sad je veci problem da li ce igrati sledece sezone nego da li je ove konkurentan. 

Edited by Tolaa
Link to comment

ma tu je, juče je nešto postovao, ovih dana..

 

mada nije bitno, mislim da je dovoljno jasno stavio do znanja  da ne želi više da igra

 

osim ako se ne javi u neko dogledno vreme da kaže da se predomislio

Link to comment

E, svasta. :) A na profilu mu pise da ga nije bilo pola godine. 

 

Nista onda, ako se ne javi do zakljucenja poslednjeg kola i potvrdi da ce igrati sledece sezone, mozemo to da shvatimo kao da nije zainteresovan. 

 

Ako tako bude, iz Premera ispada on i trojica poslednjih, 16. i 17. igraju baraz. Iz Broda onda ulaze 4 tima direktno i 2 igraju baraz. Iz Broda ispadaju 3, 2 igraju baraz, a iz Betona ulaze 4 direktno i 2 idu u baraz (adasevicev kolega se preskace ako se ne registruje do zakljucenja poslednjeg kola, znaci direktno bi ulazili od 2-5. mesta, a baraz igrali 6. i 7.)

Link to comment
2 hours ago, levi said:

ako mi u u ovom kolu šukne triple kapitena na bazi algoritma, izbaci ga iz svih liga :dry:

naravno da cu da ti suknem.

 

stvarno ne znam da li cu da igram sledece sezone. ovu sam bez neke zelje otaljao da ne userem ligu, ne znam da li ce se povratiti za par mjeseci.

Link to comment

timi tepara­

 

21 hours ago, Ruxin said:

lol,  malkin ladno pomislio da me može dobiti ako triplira kapitena :lolol:

 

da znas da je malo tuzno videti kako neki ovde planiraju koriscenje cipova oko lige koja 50% zavisi od srece (h2h), a opet im se nekako izjalovi :sleep:

Link to comment

Ja bih voleo da Timi ostane. Covek koji je napravio ubedljivo najbolji rezultat koji niko nikad iz PPP nece dostici mora da ima obezbedjeno mesto u Premeru.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...