Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

On 9.4.2018. at 1:04, Прслин said:

 

Сада сам прошао кроз све поруке са почетка сезоне, када сам делио кодове. Рисан је адашевићев ортак који је према адашевићевим речима годинама играо ппп класик, а у време старта лиге није могао да се региструје на форум јер је био на одмору.Адашевић ме замолио за код, ја му послао уз молбу да се региструје када дође са одмора. Да ли се регистровао касније, не знам. Не делује ми да јесте.  🤔

 

Jeste moj kolega. Mislim da je zavistan od fantazija skoro ko ti :lol: 

 

Mislim da se nije registrovao a i da jeste, slaba vajda da bi on pisao... nije taj tip koji ce da pise. 

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Плус му је што је оболео :blush:, али од почетка је договор да хед ту хед играју само форумаши, док је класик отворен за све. Зато се кодови за улазак у кигу деле само ПМ-овина. 

 

Био је чак и предлог (мој) да неактивни чланови не напредују кроз лиге, али то је одбачено већином гласова, па сада имамо једног мог и убибобијевог пријатеља са укупно два поста у Премеру. 

 

Хајде бар нека се региструје и једном запљуне до краја сезоне, чисто да му честитамо на титули и да би могао да пређе у Брод. 

 

Мени је најбитније да је играч активан, а не као неки који после два месеца неактивности пет минута пре дедлајна одиграју фри хит. :dry: 

Edited by Прслин
Link to comment

Не директора, већ оснивача - што значи да немам никаква посебна права, нити полутке преко синдиката, нити се за нешто питам. Све то је отела она узурпаторка Толааа и сада се башкари на престолу док бркати Гилфи прождире вепрове за челом дугачког стола, кидајући им удове до рамена крвавим рукама, а Малкин осветљен светлошћу свећа скакуће наоколо звецкајући прапорцима и погледавајући понекад са страхопоштовањем, као и сви, у Тимијев портрет на коме је тај древни херој из наших епова приказан онако како је изгледао пре него што се одао мрачним стањима која су га на крају коштала и постојања у нашој димензији, без да знамо шта је добио у замену - осим презира неких што се мувају од једне овоземаљске сенке до другог овоземаљског хлада, једнако уплашени и од његовог нестанка и од његовог евентуалног повратка... А ја? Ја чамим у Бетонској тамници, без наде да ћу скоро видети напета једра Брода. 

 

Све океј, брате, мучки, са леђа и под окриљем мрака се и удара када хоћеш неког да погубиш, што је сада већ извесно да ће се догодити. :sad:

 

Само те молим да бар до краја одиграш поштено, што ће рећи да још нечију главу пронесеш на коцу. 

 

Иначе, нимало ми у прилог не говори то што си после 2 месеца неактивности у ситуацији да ме престигнеш после овог кола. :isuse::blush: 

Link to comment

ФА забола Алонса за старт над Лонгом, смеше му се три утакмице неиграња - укључујући и сутрашњу, његову другу у овом шугавом колу. 

 

giphy.gif

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...