Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

Изабереш своје најбоље коло и његово најгоре, па ако си ти бољи онда ти побеђујеш, а ако је он бољи онда се баца новчић, једном ако ти победиш у првом бирању, а у у три добијене ако он погоди у првом бирању. 

 

P.S.Укупан број бодова, наравно. ;) 

Edited by Прслин
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

najpoštenije je da se računa samo poslednje kolo, kao u pravom baražu. tako da svi imaju podjednake šanse i da moraju da igraju jako do samog kraja

 

ali to od neke naredne sezone, za sada je ukupan broj poena. kao da te u pravom baražu neko pita koliko poena si skupio u decembru :dry:

Link to comment

Kad bi Timmi samo dao neki znak da ce igrati sledecu sezonu... Vidim da je iskoristio nekoliko čipova u poslednje vreme, ali i dalje ne razumem sta je radio da bi bio izbrisan i iz overall lige. :unsure:

Link to comment

 @Tolaa

 

Имамо баш глуп проблем у Бетону.

 

Рисан, који осваја лигу, се није ни регистровао на ППП. У лигу је ушао јер је адашевић рекао да његов другар хоће да игра и да ће се регистровати на форум чим буде могао, па сам му на ПМ послао код за лигу. Али, другар му се никада није регистровао на ППП.

 

Замолио сам адашевића да га подсети и да му каже да дође да се бар запљуне на топик пошто цењени колега баш добро игра фантази и било би лепо да остане са нама, али он то још увек није учинио. Ако то не обави, не може ни у Шип, ни у Бетон. 

 

Edited by Прслин
Link to comment

inače... idem jako ka sredini tabele... pipnuo sam vrh Betona pre mesec dana i od tada sam se vratio u mod iz septembra kad sam imao valjda ukupno 2 boda... neverovatno kako sam se samousrao u šansu da izdominiram.

 

edit: jedino mi malo razloga za osmeh daje to što ću @Redorana da zgromim u ovom kolu Drafta, al to je tema za neki drugi topik.

Edited by Svarog
Link to comment

Наравно да се држимо закона као пијан плота, нисмо ваљда комунисти. :nobles:

 

Што се средине табеле тиче, добијаш следеће две гарантовано јер играш против неактивних клубова који имају по десет повређених. Када бих се кладио на то ко ће сигурно играти у Шипу, ставио бих паре на тебе јер ето са Рисном кретенски проблем а сви остали су у боду разлике, са утакмицама једни против других, а и имаш највише бодова на чему ти честитам.

 

едит: ...а добићеш и данас, да се не лажемо. ;) 

Edited by Прслин
Link to comment
7 hours ago, Прслин said:

 @Tolaa

 

Имамо баш глуп проблем у Бетону.

 

Рисан, који осваја лигу, се није ни регистровао на ППП. У лигу је ушао јер је адашевић рекао да његов другар хоће да игра и да ће се регистровати на форум чим буде могао, па сам му на ПМ послао код за лигу. Али, другар му се никада није регистровао на ППП.

 

Замолио сам адашевића да га подсети и да му каже да дође да се бар запљуне на топик пошто цењени колега баш добро игра фантази и било би лепо да остане са нама, али он то још увек није учинио. Ако то не обави, не може ни у Шип, ни у Бетон. 

 

 

Sve sam ja to njemu predocio, pa  posto je bas navucen mozda se i desi cudo pa se registruje :lol:

 

Link to comment

Каква победа Редорана! :hail: 

 

Прво надокнађивање од -30 захваљујући троструком капитену Кејну, а онда су се у последњих пар минута смењивали у вођству он и Мoustache UTD према томе да ли је бонус добијао Дејвис или Али... Ја сам уживао, не знам како је било њима. :thumbup:

 

Добио и Сварог, за бод. :thumbsup:

 

Браво конкурентима, кидање до краја. :nobles:

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...