Jump to content
IGNORED

Бетон 2017/18. и још две далеко небитније фантази лиге


Recommended Posts

20 minutes ago, Прслин said:

Каква победа Редорана! :hail: 

 

Прво надокнађивање од -30 захваљујући троструком капитену Кејну, а онда су се у последњих пар минута смењивали у вођству он и Мoustache UTD према томе да ли је бонус добијао Дејвис или Али... Ја сам уживао, не знам како је било њима. :thumbup:

 

Добио и Сварог, за бод. :thumbsup:

 

Браво конкурентима, кидање до краја. :nobles:

 

Avaj brate Prsline, avaj... Lloris me je spasao čudesnom odbranom u finišu, kojom je sačuvao Dejvisu CS ali se bonus raspodeli popeo iznad tog istog Dejvisa i naravno Kejnare. Biće nerešeno a tabela posle ovog kola u fazonu Risan, pa četvorica sa 64 boda i još dvojica sa po 63.

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Прслин

    417

  • malkin

    208

  • Pokojni Ruxin

    131

  • Moća

    126

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako nekog interesuje, evo hronologije večerašnje drame:

 

- Drama počinje u subotu kada ja ostavljam McArthura na drugoj izmeni a on uzima 11p. Protivnik pravi ozbiljnu zalihutm, između ostalog zahvaljujući tome što ima McArthura ali pošto nije klasičan nemač pojma drži ga u prvih 11

- Da zlo bude gore, Robertson nije odigrao za mene ali će ga na prvoj izmeni zameniti Mustafi koji nema šanse da ne primi gol na OT

- U nedelju drama počinje da se okreće u moju korist jer ishlapjeli Arsen ničim izazvan ostavlja Mustafija van protokola što mi uvodi u tim McArthura i njegovih 11p

- Večeras jurim nekih -20 sa Kejnarom na 3x plus Son i Dejvis; protivnik ima samo Allija

- Naravno Alli postiže gol i povećava na -25; Son ne može da se sastavi

- Kejnara zabija u 55 minutu i rezultat je 72-72; ali Kejnara u tom trenutku ima 2p bonusa što znači 6p viška za mene

- Na terenu ludnica, oba tima hoće da se igraju a naročito Watford koji pritiska li pritiska

- Negde u 70. minutu Kejnara kompletno ispada iz bonusa a Alli uzima 1p, tako da gubim

- Deulofeu postiže gol ali ostaje za frtalj kopačke u ofsajdu; Alli i dalje uzima 1p bonusa a protivnik pobeđuje

- Kejnara postiže gol ali ostaje za pola koraka u ofsajdu

- U 80. minutu Alli izlazi i počinje da se survava na bonus listi, do 85. minuta ga više nije bilo ni blizu iste, 72-72

- Odmah potom Richarlison prebacuje gol sa tri metra na asistenciju Dinija, ostaje Dejvisov CS i 72-72

- U 85. minutu Kejnara briljantno asistira Sisoku ali ovaj naravno ne može da reši 1 na 1 sa gošom

- Otprilike u tom trenutku Kejnara se vraća na bonus listu a sa njim i Dejvis, obojica po 1p, pobeda je na pragu

- U poslednji minut nadoknade od 6 minuta ulazi se tako što Trippier sigurno uzima 3p bonusa a iza njega Kejnara, Dejvis, Lloris i Sančez svi imaju po 29 BP

- U tom trenutku Watford peva svoju labudovu pesmu, solo prodor u peterac i bomba u gol, Lloris nekom magijom brani i momentalno uzima 2p bonusa

- Ostaje da se vidi ko će od preostale trojice (Kejnara, Dejvis, Sančez) uzeti 1p; rezultat je i dalje 72-72

- Naravno Kejnara i Dejvis ispadaju, Sančez uzima taj 1p (imam ga u Draftu za utehu); konačnih 72-72

 

 

Život piše drame, ili barem tako misliš dok ne počneš ovo da igraš...

Edited by Redoran
Link to comment

Тај бод ти на два кола до краја вреди као три бода јер њиме престижеш Флауташе и долазиш на друго место Брода.

 

У следећем колу играш са неактивним jiraya-oм коме се тим црвени као Београдски универзитет 1968. године, а за последње коло и опасне Дабогда црко РнР те боли уво јер Флауташи, Мун утд и рфк_ппп играју једни против других у последња три кола и теоретски је немогуће да сви имају по две победе, док ја у последњем колу играм против Рисна. Ако изгубим тада (или следеће) ти си већ у Броду шта год урадио, а ако добијеш две а ја добијем Рисан имаш теоријску могућност и да освојиш лигу.

 

Плус, да га ниси узео, престигао би те Сварог и онда би већ било чупавије. Према томе, тај бод што си га вечерас узео није од злата, већ од платине. 

Edited by Прслин
Link to comment

Ne bunim se. Ovo je, što kažu, pravednatm podela. Jedino što ne mogu ni teoretski da osvojim ligu jer je Risan to upravo uradio.

 

Znači, posle njega idu trojica sa po 64 boda i još trojica sa po 63. Ko nije nabiflao dobru količinu poena za baraž kajaće se.

Link to comment

Uzgred, crveni i neaktivni Jiraiya je u ovom kolu propisno osušio svog protivnika što mislim da radi svaki put kada Pogba nešto napravi na terenu, tako da ga ne bih unapred otpisao.

Link to comment
45 minutes ago, Redoran said:

Ko nije nabiflao dobru količinu poena za baraž kajaće se.

 

Имам респектабилних 2100 поена... када саберем својих 1977 и 124 казнена због минуса. :lolol:

Link to comment
20 hours ago, Прслин said:

 @Tolaa

 

Имамо баш глуп проблем у Бетону.

 

Рисан, који осваја лигу, се није ни регистровао на ППП. У лигу је ушао јер је адашевић рекао да његов другар хоће да игра и да ће се регистровати на форум чим буде могао, па сам му на ПМ послао код за лигу. Али, другар му се никада није регистровао на ППП.

 

Замолио сам адашевића да га подсети и да му каже да дође да се бар запљуне на топик пошто цењени колега баш добро игра фантази и било би лепо да остане са нама, али он то још увек није учинио. Ако то не обави, не може ни у Шип, ни у Бетон. 

 

 

Taj problem je jednostavniji od onih u visim ligama, jer utice samo na Beton. Ako se ne registruje, preskacemo ga i za plasman dalje racunamo od 2. mesta. 

Link to comment

Hoces reci da ima neaktivnih i u Brodu? Sve neaktivne i neregistrovane na forumu izbaciti iz liga- u cemu je draz fantazija ako nemas koga da podjebavas :fantom:

 

edit: Kao npr sto sad ja ne mogu da prozivam Feia sto cu ga iberundovati sa +50 u plejofu. Njega obavezno pedalirajte, evo i Moca se slaze.

Edited by John Coltrane
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Hoces reci da ima neaktivnih i u Brodu? Sve neaktivne i neregistrovane na forumu izbaciti iz liga- u cemu je draz fantazija ako nemas koga da podjebavas :fantom:

 

edit: Kao npr sto sad ja ne mogu da prozivam Feia sto cu ga iberundovati sa +50 u plejofu. Njega obavezno pedalirajte, evo i Moca se slaze.

+1 Kad vec Dzon ne moze nikako da se vrati rang vise onda bar spustite Feia kod njega da se glodju.

Link to comment
35 minutes ago, Tolaa said:

Fei ima zastitnike na visokim polozajima.

 

Mislim da nema neaktivnih u Brodu, svi se makar nekad jave na forumu. 

 

Pa rekla si da ima problema i u visim ligama :fantom:

 

 

3 minutes ago, Moća said:

+1 Kad vec Dzon ne moze nikako da se vrati rang vise onda bar spustite Feia kod njega da se glodju.

 

Vracam se ja u najvisi rang pa cu ti dati priliku da mi ga glodjes :happy:.

Btw dzaba ti premer kad si osvojio manje poena, bruko.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...