Jump to content
IGNORED

Tour de France 2017


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Jos ne dok je ne uzme Bardet :D

 

 

Ne bi se žalio, Bardet mi je bas super isto.

 

Najjače bi bilo da i Landa napadne Froomea :D

 

Vidjecemo, ovo je jako bitan dan bio. Sad su namirisali krv i biće dosta napada, vjerujem. Ovo će ohrabriti i neke koji su malo dalje u plasmanu.

 

Naravno, Froome je i dalje favorit zbog hronometra, ali neće biti ni najmanje lako

Link to comment
  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    46

  • freakns

    45

  • borris_

    27

  • malkin

    24

ovde je tek falio Porte. on mu je bio glavna uzdanica pre dve godine, zna Froomea u dusu, siguran sam da bi napao i ranije da je bio ovde... Froome da peva sa ovih 20 sec, na ovoj etapi je lako mogao i trku da izgubi...

 

sto se favorita tice, Aru je pokazao da je jaci od Froomea, makar je bio to u prvih 10 dana, ali nije to maximalno iskoristio, plus nema tim. da je Fuglsang citav, rekao bih da je prvi favorit, bez obzira na hronometar u Marselju. Bardet se pokazao fenomenalno do sada, plus ima Gautiera i Latoura, a i ostatak AG2R izgleda odlicno. posle ovog danas i onog spusta od pre tri dana, ima jednake sanse kao Froome i Aru... Froome ima hronometar, ali veliko je pitanje ima li noge da prezivi sutra i onda Alpe. ima i najjaci tim, koji mnogo moze da mu pomogne, ali ako nema noge, svaki tim mu je dzabe, jer u Alpama su dve sjajne etape. prva se zavrsava spustom na Galabrielu, sutradan usponom na Izoardu, i to ce, po meni, da odluci Tour pre nego hronometar...

 

mislim da ce gledanost nakon danasnje etape maksimalno da skoci :)

Link to comment

Danas etapa samo 100 km, a nigde ravnice, možda bude dosadno u GC borbi, ali ima da bude jurnjava i ludilo. Doduše intermediate je blizu, ali biće krljanja i za tačkastu i za etapnu pobedu, s obzirom na praznik

Link to comment

Za Fuglsanga se ocekuje da se oporavi za 17. I 18 etapu (alpi i Izoard) koje ce biti verovatno kljucne za GC i gde bi trebao biti od velike pomoci za Arua

P.s Aru je vec izolovan, a jos 63 km do cilja, bice ovo dobra etapa

 

 

Sent from my .... using Tapatalk

Edited by sekretar
Link to comment

2:30 imaju vec

javili na english ES da je Landa popizdeo juce jer mu nisu dali da povuce i uzme etapu... bice interesantno ako otvori Landa na 3min, jer Sky mozda i hoce da stane iza Lande, ali Froome sigurno nece biti sretan :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...