Jump to content
IGNORED

Tour de France 2017


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Sad kad je Kevendiš aut, zanimljivo da su juče DD probali sa Boasonom, a ne sa Renšoom. Čovek 100 godina lead out, pomislio bi da će bar jedared da ga probaju u glavnoj ulozi, koliko god Edi bio bolji sveukupno

Link to comment
  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    46

  • freakns

    45

  • borris_

    27

  • malkin

    24

Imao je Renso onih par sezona u rabobanku ili gdje već, kad je bio prvi sprinter, al nije imao neke rezultate. Ali da, i meni bi prvi on pao na pamet za sprint sad kad nema Cava. Moguće i da se samo nije dobro osjećao juče

Link to comment

sutra pocinje... 

treba ocekivati napad Contadora ili Froomea i pored zadnjih 10km na ravnom. Aru je iznenadio, mislim da ga Sky nece opet pustiti, a bilo bi suludo da forsira i trosi Fuglsanga tako rano(ostatak Astane je daleko od top vozaca...). Quintana neocekivano los, ali i dalje mislim da je on veci protivkandidat Froomeu nego Porte... treba videti i Bardeta, malog Yatesa(Orica posle Sky ima mozda i najbolji tim za brda) i pogotovo Majku, jer sada kada je Sagan out, moguce da ce tim raditi da Majka bude mozda i top 5...

 

 

jedva cekam sutra :)

Link to comment

Ja ne očekujem sutra nešto specijalno. Možda da Contador ili Quintana pokušaju da uhvate ostale na spavanju ako se dobro osjećaju, ali teško. Prekosutra je najteža etapa, neće se niko previše trošiti na sutrašnjoj. Očekujem prvi uspješan bijeg

Link to comment

Od ovog danasnjeg kidanja u prvih 70-80 km ocekujem da sutrasnja etapa bude za neke vozace bas teska za zavrsiti

 

 

Sent from my .... using Tapatalk

Link to comment

Ja se brinem za Demarea. Kažu da ima stomačnih problema, a i danas i sutra će biti zajebano za gruppetto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...