Jump to content
IGNORED

Tour de France 2017


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    46

  • freakns

    45

  • borris_

    27

  • malkin

    24

odlicni francuzi, slazem se, ali i odlicna etapa. Aru uradio sta je mogao, sacuvao je majicu, ali ne pise mu se dobro. Fuglsang je out, ostatak tima se vozi sa Greipelom i Kittelom... sutra se malo odmaraju a u nedelju jos jedna vrlo zeznuta etapa koja zahteva timsku voznju...

Link to comment

Kamera zumira Marsela Kitela i komantator nam objašnjava: "Ovo je Marsel Kitel i on je naravno u glavnoj grupi. Ne postoji nijedan razlog da on danas ne može da isprati ovaj tempo". Kamera se udaljava i možemo da primetimo da Kitel u tom trenutku gubi kontakt sa pelotonom. :D

Link to comment

nisam gledao kraj juce... uleteli klinci i prebacili na crtane.

kako je bre Aru uspeo da izgubi 20 sec na onoj etapi?! 

mada, mozda mu i nije toliko lose da danas vuce Sky, Astana nista ne moze da kontrolise...

Link to comment

I meni. Samo u usto vrijeme, ne svidja mi se kad se za 2 nedelje desi samo jedna odlicna etapa koja nije imala sustinske posledice na GC, a sve ostalo se desilo u poslednjih 500 metara etapa :/

 

 

Danas bi moglo da bude dobro, navodno se ocekuje i vjetar. Bojim se da bi danas Froome mogao da stavi tacku na Tour. Iako ocigledno nije u formi kao ranijih godina. Steta sto je Quintana nespreman, i sto mozda Nibali nije tu [mada je i on, kao i Contador, prosao vrhunac, pa mislim da ni u idealnom slucaju nije pravi rival Froomeu]. 

 

Mislim da je Aru dovoljno jak, ali bez ekipe gubi teren na ovim tricky etapama. Danas bi mogla da bude jedna takva. 

 

Uran mi se sve vise cini kao najveci rival Froomea

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...