Jump to content
IGNORED

Tour de France 2017


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Ako je Aru dosao da se bori za zutu majicu nije trebao napadati, ali posto izgleda da je zadovoljan sa drugim mestom onda ke krenuo da zajedno radi sa Froomom, siguran sam da na bilo kojoj drugoj trci nebi ovako uradio, zato ke Tour meni dosadniji i od Gira i Vuelte, al jbg Tour je Tour

 

 

Sent from my .... using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    46

  • freakns

    45

  • borris_

    27

  • malkin

    24

Ako je Aru dosao da se bori za zutu majicu nije trebao napadati, ali posto izgleda da je zadovoljan sa drugim mestom onda ke krenuo da zajedno radi sa Froomom, siguran sam da na bilo kojoj drugoj trci nebi ovako uradio, zato ke Tour meni dosadniji i od Gira i Vuelte, al jbg Tour je Tour

 

 

Sent from my .... using Tapatalk

Aru je napao kada je ovaj imao probleme sa biciklom, ostali su smirili. posle je radio sa Froomeom da mu Bardet ne bi pobegao... jbg, svi mi gledamosamo pobednika, ali i drugo  mesto na Touru je veliko

Ali Froome je morao da ga juri, oni nisu. Ako imaju ambicije da pobjede, moraju da izmore Froomea sto vise, ne da mu pomazu

mislim da im je prva ambicija da budu na postolju. sada posto je Porte out, onda je ambicija drugo mesto, pa ako Froome kiksne, kiksne... e sada, to sto je to posrana taktika, jbg

Link to comment

Ono je bilo deprimirajuce za rivale. Dominantan je, mada je Grajpel uspeo da ga dobije na prolaznom sprintu.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment

Apsolutno preporučujem da se sluša Lanceov podcast "Stages". Koliko god ga ne podnosim, stvarno je odlično slušati ga, opservacije su mu stvarno jako zanimljive

Link to comment

danas treba ocekivati zanimljlivih poslednjih ~15km kada je ona kombinacija uspon 1, pa oma iza uspon 2 kategorije... na Balesu nece biti napada. mozda neko povuce na spustu, ali sustinski etapa se odlucuje na dva vezana uspona

Link to comment

solidan tempo na Balesu, Kiryienka poprilicno razbio grupu. otpao Fuglsang za kojeg je bilo pitanje da li ce i startovti danas zbog povrede... Aru, Bardet, Condator, Quintana, Uram, Martin... svi su tu, ali bez pomoci, dok su Froomeu ostali Nieve, Landa, Kwiatkowski... videcemo da li ce njih trojica tempom probati sve da pobiju jos na prvom usponu, pa Froome skoci na drugom, ili ce Froome skociti jos na prvom. ne vidim kako ce neko drugi napasti

 

EDIP: op, Bardet ima jos dvojicu sa sobom. AG2R odlican opet

Edited by freakns
Link to comment

Frum se dobro dovukao do cilja. Bardeu sve cestitke, Aru sjajan, a Landa je ladno bio jaci od Fruma.

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Link to comment

uzeo Aru majicu. gtfo! :o

 

ali zasluzeno, drugi put je vec oduvao Froomea. sutra ce da bude ultra interesantno, Astana nema tim za kontrolu trke, a ide kratka etapa sa 3 cilja prve kategorije, zavrsava se dugim spustom... nemam pojma sta sve moze da se izdesava, ali moze lako da se desi da Aru ostane u zutom sve do Alpa

Link to comment

Jos ne dok je ne uzme Bardet :D

 

Bordet je odlican u spustu, na ovom TdF je pokazao da je bolji od prve dvojice. Sutra bi mogao da im uzme jos nesto sekundi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...