Jump to content
IGNORED

Tour de France 2017


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Demare ima solidne sanse da probije vremenski limit danas. Videcemo da li ce organizatori kreativno tumaciti pravila i dozvoliti mu da vozi i sutra.

Link to comment
  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    46

  • freakns

    45

  • borris_

    27

  • malkin

    24

Mislim da to djeluje skoro izvjesno. Madiot bi trebalo da kaze ovoj dvojici sto su s njim da se spasavaju, inace ce FdJ ostati bez tri vozaca danas...

Link to comment

mrtvo puvalo od etape... ocekivao sam nesto kada je Kwiatkowski nenormalno povukao, ali kad je sisao, Sky je stao... na kraju je jos i na Malkinovo ponovno razocaranje, Gesink opet bio drugi. covek ima jedno 17 drugih mesta na TDF... kletva Malkinovog navijanja :D

 

cenim da ni danas nece biti previse cimanja. mozda Sky nametne tempo da pokida sve sto moze, mozda izbaci jednog iz trke za postolje, ali tesko da ce Froome da napadne i proba da resi trku

Link to comment

Meni juče bilo očekivano - dobar klasik alo gc netaknut.

 

Danas mora nesto da se desi. Najteža etapa na trci, pred dan odmora... Očekujem da se, nažalost, izdvoje froome i porte. Gajim nadu da Aru može da bude relativno blizu. Ali i da će neko biti hrabar i jak da napadne prije zadnjeg brda (mada tesko)

 

Inače, obratiti pažnju na mali uspon nakon spusta sa mont du chat. Ne znam ni da li je kategorisan, kratak ali strm, tu bi mogao sa se desi odlučujući napad za pobjedu na etapi.

Link to comment

Bardet leti na spustu, Aru i Quintana prate. Ali prvo HC brdo je tek prodjeno, sacekace oni Sky... na drugom ako naprave ovo, onda bi moglo biti zanimljivo

Link to comment

Thomas odustao, Contadora nema nigdje. Realno, njegov tour je gotov, izgubice vjerovatno par minuta danas. Steta, ali mozda je vrijeme da se koncentrise na etapne pobjede

 

scratch that, Contador je ipak tu

 

Krv na laktu, ocigledno je pao. Steta

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Mislim da nije vidjeo ruku, ali prejako je bilo :D

 

Onda froome gura arua (slučajno, reklo bi se)

 

Fun.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...