Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Terzić se sigurno sprema da podnese zahtev za priznanje titule iz 2017. za 10-15 godina.

Lepo su je platili, a onda ju je neki zli ćelavi čovek ukrao.

Link to comment
35 minutes ago, Tresko said:

Nego, jel ovo jedina titula ove godine, ili će im dodeliti još neku titulu koju će priznati, negde iz 1850?

 

misliš na one od 1861 - 1865, kada je sever uvedljivo tukao jug u Američkom građanskom ratu?

Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 

misliš na one od 1861 - 1865, kada je sever uvedljivo tukao jug u Američkom građanskom ratu?

Samo im ti daj ideje. :D Sad će da kažu da je William Tecumseh Sherman imao frizuru kao Kralj Petar i to je dokaz da treba da im se dodele 4 titule iz tog perioda.

Link to comment
10 hours ago, DR. KUMALO said:

ja tipujem na odustajanje kokijevog proletera, mada nije isključena ni lagana šetnja rada kroz pls ne bi li se zapušila usta hejterima koji sumnjaju u poštenje banjičke mašinerije

 

Ali kako sad Lalat da bude drugoligaški trener a dete Dača da vodi klub po Dobanovcima, protiv IMTa, Žarkova i slično, nekako ne ide. U pravu si za Proleter , njih sam prevideo kao solidne kandidate za odustajanje.

Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Pa tako je naredjeno, kao upozorenje drugima da to ne sme da se radi.

Nego, jel ovo jedina titula ove godine, ili će im dodeliti još neku titulu koju će priznati, negde iz 1850?

 

Nije jedina.

Biće i u kupu. :sleep:

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

Kakva simpaticna i dirljiva patnja luzera na ovom svetom topiku.:)

 

:D

 

tebi, kao realnom čoveku, je jasno da u ovoj ligi samo luzera i može da bude.....ovde naprosto nema ničega vrednog što bi opravdavalo nekakve trijumfalne kapije, gala proslave isl

 

da, neko je osvojio titulu....a igrači su, realno, veći deo godine gubili vreme i mogućnost za ozbiljniji individualni napredak, igrajući cirkus ligu i utakmice niskog intenziteta, bez realne konkurencije, neizvesnosti itd

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

:D

 

tebi, kao realnom čoveku, je jasno da u ovoj ligi samo luzera i može da bude.....ovde naprosto nema ničega vrednog što bi opravdavalo nekakve trijumfalne kapije, gala proslave isl

 

 

Tako je vec pola veka, od one famozne utakmice u Ljubljani kad se cekalo jutro da ga Bjekovic metne za titulu. Opcija je da ili ne gledas i ne komentarises uopste ili da prihvatis da stvari stoje tako kako stoje a ti gledas i svake godine se iznova ne cudis tome sta se desava jer si navikao. Nije opcija da se setis regularnosti lige samo kad neko drugi uzme titulu i sprdas se s tudjom proslavom, to je malo sour grapes. I ja bih vise voleo da smo osvojili ligu protiv boljih protivnika, recimo da igramo slovenacku ligu, ali ne pitamo se mi kako ce nam protivnici izgledati. Eno, Lazetic nam je pozeleo varijantu da sledece godine budemo malo slabiji kako bi liga imala smisla. Ja ne mislim da je resenje u tome da najjaci bude slabiji da bi liga izgledala kompetitivnije vec da najslabiji budu jaci ali to sam samo ja.

 

Sto se Zvezde tice, ova titula je po tome koliko je zasluzena verovatno u rangu onih iz barijevskog perioda. I ova tri remija koje smo skupili su neprijatnost imajuci u vidu koliko smo bili jaci od drugih, koliko smo bolji fudbal igrali i koliko smo bolje radili. Eventualno moze da se oprosti remi na JNA i to je sve.

Link to comment
36 minutes ago, Ted said:

 

:D

 

tebi, kao realnom čoveku, je jasno da u ovoj ligi samo luzera i može da bude.....ovde naprosto nema ničega vrednog što bi opravdavalo nekakve trijumfalne kapije, gala proslave isl

 

da, neko je osvojio titulu....a igrači su, realno, veći deo godine gubili vreme i mogućnost za ozbiljniji individualni napredak, igrajući cirkus ligu i utakmice niskog intenziteta, bez realne konkurencije, neizvesnosti itd

Ali, vidiš da je sve u redu, oni su samo mnogo jači od svih i igraju bolji fudbal.:D Ne za džabe, sledeće godine liga će se zvati Vučić-Me, myself and I.

Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Ali, vidiš da je sve u redu, oni su samo mnogo jači od svih i igraju bolji fudbal.:D Ne za džabe, sledeće godine liga će se zvati Vučić-Me, myself and I.

 

Imas li neko drugacije misljenje ili samo serendas po obicaju? Naravno da smo jaci od svih drugih u nasoj ligi. Imali ste priliku da dokazete drugacije, uzeli ste nam bod u dve utakmice. Samo se po sebi razume da je taj herojski bod osvojen mukotrpnim trudom igraca koji su se borili ne samo protiv Zvezde vec i protiv sopstvenog strucnog staba, sopstvene uprave, vise razlicitih grupa sopstvenih navijaca, FSS i Zajednice klubova Superlige, Vucica, Dacica, Sapica, CIA, Vatikana, Bila Gejtsa i Bilderberg grupe i da su vam bile vezane ruke, noge, creva i kardiovaskularni sistem ali, jebi ga, ipak je samo bod u dve utakmice. Da ste dodali jos samo malo heroizma i dodatno se napeli mozda biste osvojili i sva tri. A mozda biste samo prdnuli. Ko ce ga znati, znanje je krhko.

Link to comment

Ali mi njima uzeli bod u 2 utakmice, a oni dali 2 gola u 2 utakmice, jedan iz penala, jedan iz kornera, generalno nisu ništa odigrali protiv nas. Kakva revizionistička istorija. Ranijih godina kad 5god u doba svoje dominacije nisu šutirali na gol, bilo je koga boli kurac, derbi nije bitan kad je razlika velika.

Link to comment

Zvanično, u Superligu plasirali su se Radnički 1923 i Kolubara, dok se u niži rang sele Sloga, Zemun, Jagodina, Borac, Trajal, Dinamo, Radnički Pirot i Dubočica.

 

Tesko ce se Rad provuci "kupovinom" mesta.

Link to comment
55 minutes ago, MocaVukotic said:

Cekaj, vidis da je bjekovic dao gol u ranu zoru kad svane dan... Nastavak znate

 

Da, to je prva velika kradja u istoriji jugoslovenskog fudbala. Uvek ste bili avangarda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...