Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

4 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

skorz legitimno, sramota je sto se onako lako preslo preko onog skandala u pioniru.  

 

Organizator je FSS, Stanoje moze komotno da povuce ekipu s terena ako mu je cef. A sad hajde jos malo da se pravimo ludi da ovo nije pritisak pred utakmicu i klasicno grobarsko serendanje.

Link to comment
2 hours ago, Jozef K. said:

Da, vrlo moguće. Bajatović je beše Partizan?

 

 

 

Bajatović je bio član uprave Zvezde, a kasnije je prosleđen u Vojvodinu.

Link to comment

Jedno Lalatovo "Hvala Vučiću" za Vojvodinu znači više nego 10 delegiranih Bajatovića iz centrale. Ako Lalat pređe u Rad, biće izazov naći takvog vojnika partije. Mogao bi Neško Milovanović, on se dokazao kao sns gaulajter za Guču, vreme je za novi izazov.

Edited by Nikodije
Link to comment

Zasto bi Lalatovic iz Vose isao u Rad? Trenirao je 2 od 3 najbolja kluba u zemlji, jos jedan sa tradicijom i sad neki nepismeni retard iz tzv medija napise da ide u Rad i to je fakat? Budalastina obicna. Cak ni on nije lud da ide sa konja na bubasvabu.

Link to comment

milose propustas da bubasvaba iz godine u godinu sve bolje pliva u govnima srpskog fudbala

i ono najvaznije da je prestolonaslednik neko mudo tamo i da ne propusta utakmice tog kluba

ako moze 1 covic sinu obezbediti da igra El pa moze i vucic svom junioru kao clanu uprave ili vec slicno makar neki trofej i izlazak u evropu

a ko je bolji za takav veliki sportski iskorak nego dokazani vojnik nenad lalatovic

Edited by pbg12345
  • Haha 1
Link to comment
11 hours ago, BWA said:

Kako Terza zna da ce Zvezda primiti trofej kupa?

Ovo je valjda retoričko pitanje?:laugh: Vidiš da je sa njim u kafani i visoki funkcioner UEFA. Osim ako nije Laković. On je visoki funkcioner FK Čipuljić na radu u UEFA.

Link to comment
50 minutes ago, Jozef K. said:

Propustio si da je prestolonaslednik preuzeo Rad?

 

A ti si propustio da je Rad ispao iz Lige i da ce vrlo tesko da ga vrate, pogotovo sto smo sad pod "lupom" UEFA.

 

Doduse sad je Bjekovic "predsednik" FSS sve je moguce, pa i krsenje Statuta FSS, menjanje pravila 2 meseca pre pocetka Prvenstva.

Link to comment

Jeste, do Bjekovića je :D

Stepen tvog naivnog optimizma je prosto razoružavajući.

Evo Rada i dogodina u eliti, živi bili pa videli.

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Jeste, do Bjekovića je :D

Stepen tvog naivnog optimizma je prosto razoružavajući.

Evo Rada i dogodina u eliti, živi bili pa videli.

 

Nisam ja napisao da je do Bjekovica, nego da je on postao "predsednik" FSS, a da se njegov "protivkandidat" bunio vezano za zahtev o prosirenju lige. Sto znaci da je Pantelic protiv, a Bjekovic verovatno za, posto mu je opozicija.

 

To nema veze sa tvojim etiketiranjem i glupostima koje pises, to su trenutne cinjenice.

E sad, posto nisi raspolozen za normalnu diskusiju, bez pokusaja vredjanja, etiketiranja i sl. pozdravljam te.

 

P.S. Bjekovic, Pantelic, Terzic, Vuletic, Vucelic,. Toncevi... to su ista govna.

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne vređam te, izvini ako si me tako shvatio. Možda ja pišem gluposti, ali znajući kako stvari u Srbiji funkcionišu, sama činjenica da je prestolonaslednik preuzeo vođenje FK Rad upućuje na zaključak da će raj klub i sledeće sezone ostati u LLSL.

Sačekajmo koji mesec, pa da vidimo.

 

esid: da dodam i ovo, prezirem Bjekovića, Pantelar mi je mnogo simpatičniji lik, ali sumnjam u njegove sposobnosti i moć da se odupre mafiozama iz FSS. S tim u vezi, smatram da je totalno nebitno koja je ličnost predsednik Saveza, jer će svakako igrati kako mu se odozgo kaže.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Ako Rad i Javor ostanu u Ligi, to ce biti zato sto je IO FSS na celu sa Bjekovicem tako odlucio. Dakle, imace veze sa Bjekovicem, ako se donese ta odluka, to sa mojom "naivnoscu" nema nikakvih dodirnih tacaka.

Ako se ne donese ta odluka, mozda to znaci da nece ispasti magarci na prvoj prepreci, nego na nekoj sledecoj.

 

To su likovi koji su priznali da su krsili Statut FSS time sto su Pantelica postavili, pa su sad po istom sistemu postavili drugog coveka tj Bjekovica. To govori dosta o njima, a to opet nema veze sa Zvezda-Partizan prepucavanjima, nego sa govnima iz srpskog fudbala generalno.

Link to comment

Naivan si ako misliš da je Bjeković to samostalno odlučio.

Uopšte se ne radi ovde o CZV - Par prepucavanjima, nego o tome da se sinu nacije daje igračka da se zabavlja, i u tome mu niko neće smetati. Kakav statut, kakvi bakrači.
Da je Pantela ostao na čelu FSS, misilš li da bi odbio ponudu koja se ne odbija glede proširivanje lige?

Ja mislim da ne bi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...