Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Bogumi 2ka na Nišlije na vrucem gostovanju Vojvodini kvota 2.30 a na Vosu kao domaćine 2.65 

 

Nije ni bet365 sisao vesla

Link to comment

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2021&mm=05&dd=04&nav_id=1852326

 

"Za nas jako teška utakmica, jer nam realno ova utakmica ne donosi ništa i ne uzima ništa, mi smo među prva četiri tima i obezbedili smo Evropu. Da li je dobro kada ovako rano obezbedite Evropu kako smo mi obebzedili, da nema stresa i nervoze, ja nekako više volim kada je napeto do kraja, da ne bude opuštanja. Dao sam svojim igračima da provedu za Uskrs sa porodicama tri dana od Velikog petka do Uskrsa, u ponedeljak su imali prvi trening, danas ćemo imati drugi i u sredu nas već čeka meč protiv Radničkog, kome ova utakmica puno znači, može mnogo da im donese, mnogo da im uzme, nama ništa bukvalno", rekao je Lalatović i dodao:

 

"Tako da kažem još jednom, jako je teško da motivišem tim. Ima mnogo naših igrača kojima ističu ugovori, oni sami kažu, "šefe, mi sad da se borimo da dajemo 100 odsto, nismo produžili ugovor sa Vojvodinom, još nismo našli neki novi klub, možemo da se povredimo i ostajemo na ulici godinu dana. Ostajemo bez kluba i primanja, jako je teško naterati ih na nekih sto odsto."

Link to comment

Nikodije pobedio!

 

- Mnogo sam tužan zbog završetka fudbalskog prvenstva u Srbiji. Ne samo što će doći VAR sledeće godine u Srbiji, nego vam obećavam da ćemo svu tu bandu iz fudbala da pohapsimo. Sve te zbog kojih nam se smeju za svirane penale, što igraju tri za tri i zbog kojih nam pojedini klubovi igraju u pobedničkom nizu kao da su Mančester siti ili PSŽ. Sve ćemo ih pohapsiti - rekao je Vučić.

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
5 hours ago, Nikodije said:

Danas Rad - Zvezda, ako zahuktali Rad ne prekine Zvezdin niz ne znam ko će. 

 

oće biti Pep na tribinama, da probere za sledeću sezonu.....mislim od od igrača Rada. ovi Zvezdini ni raspali Milan ne mogu da izbace, nije to taj nivo :D

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

Opet udara na svoje ortake :sad: al brzo će ga proći i sve će i dalje ići svojim tokom. 


:ajde:

Link to comment

Simović ne cepidlači......nije naziv spor slučajno i tek tako izabran....da je drugačije zvao bi se brz

 

evo, ovaj lik radi su sudu i to mu je savršeno jasno

Link to comment

najebao je taj sns predsednik disciplinske komisije sad kad krene cistka, morace da predje u neki drugi fudbalski organ metodom rotacije kompromitovanih kadrova.

Link to comment
10 hours ago, Nikodije said:

Danas Rad - Zvezda, ako zahuktali Rad ne prekine Zvezdin niz ne znam ko će. 

 

Kolika je bila kvota na nereseno ili iz 2 u X? :D 

Link to comment

nepobedivi rad

:rolf:

 

 

tek sad dolazi do izražaja terzina izjava posle vučićeve da će da pohapsi fudbalaku mafiju

 

cirkus

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...