Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

12 minutes ago, Milosh76 said:

Zvanično, u Superligu plasirali su se Radnički 1923 i Kolubara, dok se u niži rang sele Sloga, Zemun, Jagodina, Borac, Trajal, Dinamo, Radnički Pirot i Dubočica.

 

Tesko ce se Rad provuci "kupovinom" mesta.

 

iz trece lige u drugu ulaze mladost novi sad (prvi put cujem za mladost iz novog sada),  sloga iz pozege, teleoptik, jedino je na istoku jos neizvesno, timok je najblizi ali buducnost iz popovca jos ima sanse.

Edited by Nikodije
Link to comment

„Mi ćemo danas podneti inicijativu kao FK Javor za sednicu Izvršnog odbora FSS koja je planirana za ponedeljak, da se preispita takmičenje i da se promeni format takmičenja. Mislimo da treba da ispadnu četiri kluba ove sezone, te četiri kluba sledeće sezone. To je jedini princip koji bi bio pravedan i sportski, da pošteni klubovi ne ispaštaju. Uz nas, jedan od potpisnika inicijative je i Rad“, rekao je Dragomir Lazović

 

Ako inicijativa Ivanjičana prođe naredne godine Superliga Srbije bi brojala 18 klubova.

„Treba ispoštovati sve ljude dobre volje, pre svega u Srbiji, ali i Beogradu koji ulažu u fudbal. Moj lični stav je da liga u Srbiji treba da broji 16 klubova i da to treba da bude dugoročan format, najviše zbog manjih gradova i centara u Srbiji“, dodao je predsednik Zajednice klubova Superlige i Prve lige Srbije Dragomir Lazović, ujedno i prvi čovek Javora

 

Pokrece se masina...

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

sada ako prosire ligu bice to zbog inicijative javora, a ne zbog rada  :D

prvu ligu da prosire sa planiranih 16 na 18, drugu sa 18 na 20. tako bi se spasili rad i javor u prvoj, tj. pirot, dubocica, dinamo i borac u drugoj.

Edited by Nikodije
Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

„Mi ćemo danas podneti inicijativu kao FK Javor za sednicu Izvršnog odbora FSS koja je planirana za ponedeljak, da se preispita takmičenje i da se promeni format takmičenja. Mislimo da treba da ispadnu četiri kluba ove sezone, te četiri kluba sledeće sezone. To je jedini princip koji bi bio pravedan i sportski, da pošteni klubovi ne ispaštaju. Uz nas, jedan od potpisnika inicijative je i Rad“, rekao je Dragomir Lazović

 

Ako inicijativa Ivanjičana prođe naredne godine Superliga Srbije bi brojala 18 klubova.

„Treba ispoštovati sve ljude dobre volje, pre svega u Srbiji, ali i Beogradu koji ulažu u fudbal. Moj lični stav je da liga u Srbiji treba da broji 16 klubova i da to treba da bude dugoročan format, najviše zbog manjih gradova i centara u Srbiji“, dodao je predsednik Zajednice klubova Superlige i Prve lige Srbije Dragomir Lazović, ujedno i prvi čovek Javora

 

Pokrece se masina...

 

Ah, kakvo iznenadjenje. Boldovao si pogresne stvari, trebalo je da boldujes sve ove notorne istine o sportskoj pravdi, postenim klubovima i postovanju svih ljudi dobre volje pre svega u Srbiji a, zasto ne, i u Beogradu. Da se zna da je ova inicijativa iz najbolje namere a ne zato da dva kluba koja su je podnela ne ispadnu iz lige.

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

„Mi ćemo danas podneti inicijativu kao FK Javor za sednicu Izvršnog odbora FSS koja je planirana za ponedeljak, da se preispita takmičenje i da se promeni format takmičenja. Mislimo da treba da ispadnu četiri kluba ove sezone, te četiri kluba sledeće sezone. To je jedini princip koji bi bio pravedan i sportski, da pošteni klubovi ne ispaštaju. Uz nas, jedan od potpisnika inicijative je i Rad“, rekao je Dragomir Lazović

 

Ako inicijativa Ivanjičana prođe naredne godine Superliga Srbije bi brojala 18 klubova.

„Treba ispoštovati sve ljude dobre volje, pre svega u Srbiji, ali i Beogradu koji ulažu u fudbal. Moj lični stav je da liga u Srbiji treba da broji 16 klubova i da to treba da bude dugoročan format, najviše zbog manjih gradova i centara u Srbiji“, dodao je predsednik Zajednice klubova Superlige i Prve lige Srbije Dragomir Lazović, ujedno i prvi čovek Javora

 

Pokrece se masina...

 

Jedan cirkus se završio, naredni počinje

 

Ovde jedino da u Ustav uneseš odredbu od tome koliko liga ima klubova. Mada, kako se Ustav poštuje, slaba bi vajda i od doga bila. Morao bi da navedeš i koji su to klubovi.

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

Ovde jedino da u Ustav uneseš odredbu od tome koliko liga ima klubova.

 

Ali da pise "izmedju 6 i 106 klubova" posto nismo skupili 2 sezone sa istim pravilima.

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

(prvi put cujem za mladost iz novog sada)

 

Sa Novog Naselja, stabilan betonligas donedavno, zadnje tri sezone se svake godine penje rang vise, znas i sam kako to vec ide s takvim klubovima kad ih uzme neki "kontroverzni biznismen" pod svoje, krenu price o izgradnji stadiona, pickematerine, i onda cim se izmuzu pare...

Link to comment

4 novosadska kluba u saveznom™ rangu takmicenja, a nijedan od njih nije cuveni fk novi sad sa detelinare. postoji li taj klub jos uvek?

postoji kao rfk novi sad 1921. lol  dakle i tu je radio kriminal sa gasenjem kluba pa novim osnivanjem sa dodatom godinom.

Edited by Nikodije
Link to comment
4 hours ago, Nikodije said:

 

iz trece lige u drugu ulaze mladost novi sad (prvi put cujem za mladost iz novog sada),  sloga iz pozege, teleoptik, jedino je na istoku jos neizvesno, timok je najblizi ali buducnost iz popovca jos ima sanse.

 

 Ne ulaze sva cetiri, igraju baraz za popunu medj sobom.

Link to comment
3 hours ago, W.F.C. said:

Da nego mnogo se nesto namnozilo tih likova u NS cini mi se, izgleda da je BG postao premali a vi blizu pa ono...

 

Nije to toliko prelivanje iz Beograda, Novi Sad je dat Dodikovima iz RS da se tu igraju.

Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

4 novosadska kluba u saveznom™ rangu takmicenja, a nijedan od njih nije cuveni fk novi sad sa detelinare. postoji li taj klub jos uvek?

postoji kao rfk novi sad 1921. lol  dakle i tu je radio kriminal sa gasenjem kluba pa novim osnivanjem sa dodatom godinom.

 

Da, RFK je bio ugasen i resetovan iz beton lige.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...