Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Liga od dva kluba, najveca, najvoljenija, najvaznija, jedina...eto resenja [emoji813][emoji3]
Koliko kosta ostanak u ovakvoj Ligi? Znamo koliko kosta drugo/trece ;mesto, al me zanima koliko Nislijama vredi opstanak?
Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

Večeras Rade Bogdanović na rts-u za trenutak zablistao pa onda lupio glupost. Prvo rekao ono što ja odavno tvrdim- da imamo najkriminalniju ligu na svetu, a onda kao rešenje predlaže da se uključi izvršna vlast. Lol. Pa ko je direktno  postavio Kokezu i Terzu na mesta na kojima se nalaze nego vlast? I gomilu drugih gangstera po fudbalskim organima i manjim klubovima? Pali sa marsa i sada će Vučić to da počisti?

On samo pokušava da se uvuče izvršnoj vlasti, jer je sam žvaljo nešto balavio o bitangama u fudbalu. Hvata poziciju.

  • +1 1
Link to comment

Čovek ništa loše nije rekao, to što je izgleda potrebno da dodje na RTS i kaže Vučić je kriv, e pa jebiga to neće uraditi sigurno niko. 

  • +1 2
Link to comment

Zanimljivo ovih dana na Banjici. Prvo saznam da dete Dača navija za Rad, a danas negde čitam da Lalat na leto preuzima građevinare i da se na Banjici stvara moćni klub. Već vidim ko je sledeće sezone prvi favorit za drugo mesto. Naravno, ako opstanu u ligi ove sezone. 

Link to comment

kada bi postojala normalna krovna organizacija, tipa uefa, ovi problemi bi se mogli rešiti na nekom višem nivou. npr, liga koje ne ispunjvana neki minimalni set kriterijuma, ne može da daje klubove u evro takmičenja. pa se vi jebite, pravite sprdnju, delite titule i pravite nenormalne lige u svoja četiri zida, ali smrad nećete širiti dalje od svoje kuće.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

koliko klubova sledeće sezone broji tzv. superliga

mislim da to trenutno niko ne zna

zavisi od fokus grupe

:fantom:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...