Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

14 minutes ago, pbg12345 said:

jesi siguran da je tako bilo kad gostuje dinamo

i dinamo

 

već za rijeku se ne bih mogao kladiti. pa jbt zar je problem da iz zagreba, a i iz slavonije dođe 2k ljudi da gleda oniljeni klub

plus vojnici iz novosadskih kasarni

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

@pt 2.0 ?

 

bas cudno

 

nikad nju ne bih mogao zamisliti na fudbalskoj utakmici u novom sadu jos :blink:

Jebeš ga, ako znam šta sam otkucao... :D

 

Trebalo je da bude da je u krugu od 10 metara bilo 2-3 čoveka osaim mene koji su navijali za Vojvodinu...

  • Haha 1
Link to comment

e pa namerno nisam naveo hajduk :D

oni su imali navijace svuda i to bas svuda, gde se covek nikako ne bi nadao

 

i meni se cini svega jednom, pa valjda je to bilo bas godinu il dve pre ove posednje titule 

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

i dinamo

 

već za rijeku se ne bih mogao kladiti. pa jbt zar je problem da iz zagreba, a i iz slavonije dođe 2k ljudi da gleda oniljeni klub

plus vojnici iz novosadskih kasarni

ma nije toliki problem da dodju dinamovci, nego ipak u srbiji da se ne stvori makar dovoljno sa druge strane za ravnotezu

 

al ok nije ni bitno preterano, moguce da imam pogresnu percepciju

Edited by pbg12345
Link to comment
Just now, pbg12345 said:

e pa namerno nisam naveo hajduk :D

oni su imali navijace svuda i to bas svuda, gde se covek nikako ne bi nadao

 

i meni se cini svega jednom, pa valjda je to bilo bas godinu il dve pre ove posednje titule 

Šajber sezona, Voša ionako ispada, poslednje kolo 1:7, Dinamu trebala gol razlika... Epilog, Vojvodina sledeću sezonu u drugoj ligi kreće sa -6... ALi, dovodi te sezone Marasa, sezonu po povratku Jokana i Šestića i kreće se put titule :D

Link to comment

Nije bila stabilna u smislu kao od raspada zemlje da je konstantno pri vrhu, bila je top 10 ko i Radnicki i ostala ta grupa vecih klubova onolike zemlje. Tek su se posle pozicionirali pri samom vrhu. Uzeli dve titule u doba one konkrencije, a tek dva kupa sada za 30 godina. To kazem samo da mi ne stima. Izgubljena finala, bolna, prekid s Partizanom itd. 

Imali su masovna gostovanja u Bg na te utakmice i tek 2014. uspeli da uzmu prvi kup uz onaj poraz na stogodisnjicu kluba kad su se svi nalozili itd. Tacno na njihovom primeru sam pratio koliko je nemoguce da se nesto vise uradi ovde. 

Navijacka baza je poznata, tamo su opstenarodno za Pfc, ovde su za Cz, tradicionalno. Medjutim isto tako cim krene uspon FKRN masovno se ljudi okrecu klubu, slicno i kod Vose, snimci sampionske sezone 1989. itd. To isto dosta govori, mnogo vise zapravo. 

Link to comment

pa dobro to je i razumljivo

veca drzava, vise klubova

vojvodina je i tad bila 3 srpski klub, tu negde u grupi onih odma iza "velike cetvorke"

vi 4ti srpski

 

ostali, osim ofka, a i to u bas davnoj proslosti daleko iza

 

mrzi me da trazim onu vecnu tabelu, ali sam siguran da je sledeci srpski klub na njoj dosta daleko od od ova 4, odnosno 5 sa ofkom

 

 

a ovo posle, pa naravno da ne stima, o tome i pisemo :)

 

ali jbg vojvodina, ni vi, ni bilo ko drugi prosto nije dovoljno popularna da bi vlast imala interes da baca para u taj bunar i ponovo i ponovo izdize sa dna kad se neko dovoljno napljacka i dovede "odredjene" klubove na niske grane

Edited by pbg12345
Link to comment

Radnickom fale trofeji, jedna jesenja titula i 7 polufinala kupa je malo. Jebala nas ta polufinala... Po tim tabelama jeste u top 10 ali su Velezi, Rijeke, Borci, Vardari osvajali. Vojvodina i Sarajevo po dve titule, Zeljo jednu plus Videoton gde su trebali da igraji finale s Realom. OFK ima dosta kupova takodje. 

I da, za Dinamo dodje nekoliko desetina cutljivih vojnika na sever prema zapadu, a za Hajduk Torcida sa zastavama pojacana Torcidom Nis, znao sam par drugara koji su navijali za njih najnormalnije, jesu guran klub bili to stoji ali su fenomen regiona po navijackoj bazi. 

Edited by W.F.C.
Link to comment

sad kad si to pomenuo, a pade mi napamet kad sam u odgovoru radisi napisao "poslednja" vosina titula, pricao nele karajlic kako su se u sarajevu medjusobno prozivali, zeljovi navijace sarajeva jer su igrai polufinale kupa uefa, a ovi zeljine da su oni za razliku od zelje visestruki osvajaci sampioni sfrj :D

 

 

ofk ima i nekoliko proleca u evropi

naravno, drugaciji sitem takmicenja bio, ali sam se iznenadio pre neku godinu kad sam shvatio da su nekolikoo sezona docekali prolece u evropskim takmicenjima

 

 

od pomenutih iako ima taj kup i iako je meni drag, borac bl ipak ne spada u tu top grupu

Link to comment

C02CB1AA-6CB4-4A71-947E-AC15872D6716.thumb.jpeg.ace7474c8a28e740a5aa205096bdac9a.jpeg

 

 

ono što radničkom daje težinu u sfrj fudbalu su one dve euro kampanje

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
6 minutes ago, W.F.C. said:

Tri, treca je Piksitova 83/84

da i ta


ovo drugo je vrlo subjektivno i ne merljivo

 

@pbg12345

da, tu je igrao najbolji fudbal

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Haha 1
Link to comment

sprdam se ja malo, ali siguran sam da pored brojnih sezona u prvoj ligi, tih euro nastupa, pa i meraklija (u sirem smislu, ne kao navijacke grupe) i piksi ima svoj udeo

 

kao sto npr borac dizu kicanovic i zoc, iako, pogotovo ovaj prvi u samom klubu nisu ostavili narocito velik trag (u odnosu na ukupnu karijeru)

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da i ta


ovo drugo je vrlo subjektivno i ne merljivo

 

@pbg12345

da, tu je igrao najbolji fudbal

:fantom:

 

sad bih ti postavio snimak jednog kornera, ali ne smem jbg

oduzeo mi haprer potvrdu da sam posten srbin iskreni delija ciganin

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...