Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

sto se radnicki tako srozao. pre dve godine dominacija, gazenje, pobednicki niz kakvog se ni blizanci ne bi postideli a vidi sada... treba im surdulicka burazerska solidarnost da bi ostali u ligi

Edited by Nikodije
Link to comment

..posebno je cudno kada pogledam roster radnickog. bivsi defanzivac zvezde lazic, pa ona sekvoja markovic, secam ga se igrao za kairat protiv zvezde, pa nemanja kojic, kasalica, gavrincha, desni bek aksentijevic ex partizan, pa aleksandar kovacevic, petar djurickovic, borivoje ristic nije los golman... na papiru sasvim solidan tim, ako je ovo sto pise na vikipediji tacno. nisu bili bolji one godine kada su bili vicesampioni.

Edited by Nikodije
Link to comment
On 25.4.2021. at 15:16, Nikodije said:

sto se radnicki tako srozao. pre dve godine dominacija, gazenje, pobednicki niz kakvog se ni blizanci ne bi postideli a vidi sada... treba im surdulicka burazerska solidarnost da bi ostali u ligi

 

Zato sto su alavi. Kad se namesta u njihovu korist ne umeju da stanu i guraju do kraja a to Blizanci ne oprastaju. Pogledaj samo kako to "pametno" radi Rad, oni uredno svake godine nameste more utakmica pred kraj da bi ostali u ligi i nista vise od toga ih ne zanima. Mislim da ne postoji rec u krivicnom zakoniku koja moze da opise ovo sto Rad radi svake godine. Ljudi otvoreno, bezobrazno, ocigledno i bez trunke obzira iz godine u godinu opstaju u ligi tako sto nameste sve zivo i to im tako godinama prolazi. Drze low profile, ne mesaju se u borbu za mesta koja vode u neke evropske kupove, poenta im je samo da igraju prvu ligu i odrzavaju svoj lopovski mehanizam tako sto se nikom ne zameraju i funkcionisu po principu "ja tebi kad treba, ti meni kad treba". Fudbalski klub koji sluzi za kupoprodaju bodova i ako im se povremeno zalomi neki balvan da ga prodaju nekome. Svake jebene godine svi znamo da gde god Rad bio na tabeli i koliko god bodova zaostajao na kraju nece ispasti iz lige i nikom nista.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment

To sa Radom traje 20 godina, već je komično. Ali to je samo jedan slučaj, odavno već iz lige ispadaju samo naivni, ovi ušemljeni se snađu. I sve će ići svojim tokom dok god liga broji 16/18/20 članova, ponavljaće se isto. Rešenje smo više puta napisali- liga od 10 klubova gde dva direktno ispadaju, ali ovakav kupus od lige bez briga je većinski interes i to je to.

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Nikodije said:

I sve će ići svojim tokom dok god liga broji 16/18/20 članova, ponavljaće se isto  

skeptik sam povodom ove tvrdnje

 

danas sam pričao sa nekim klincem koji igra drugu ligu. ovo što vidimo u super ligi je sprdačina šta se tamo dešava, skidaju im utakmice posle pola sata

 

super liga je kriminal, a ovo je bukvalno divlji zapad

Link to comment
10 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

skeptik sam povodom ove tvrdnje

 

danas sam pričao sa nekim klincem koji igra drugu ligu. ovo što vidimo u super ligi je sprdačina šta se tamo dešava, skidaju im utakmice posle pola sata

 

super liga je kriminal, a ovo je bukvalno divlji zapad

 

Znam šta se dešava u Prvoj ligi, dosta o tome piše i Poledica, zapravo on je jedini od viđenijih fudbalskih poslenika™ koji se uopšte bavi time, iznosi dosta zanimljivih stvari.

Ali dok god su lige glomazne imaćemo divlji zapad. Ne vidim drugo rešenje nego da se prve dve lige skrešu sa sadašnjih 38 na 20-ak klubova. Tako će se eliminisati gomila divljaka i vratiti na amaterski nivo, pa će se fudbal malo pročistiti. Ali to pričamo o vremenu posle Vučića, dok je on tu ništa ne može biti normalno pa ni fudbal. 

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

pre Vučića su bile manje lige, i bilo je regularno prvenstvo

 

Nije bilo regularno ni pre Vučića, pričam o nekoj hipotetici i fudbalskoj lustraciji jednog dana, verovatno sam naivan. To će se poslednje očistiti. 

 

Link to comment

Niti rezultati zavise od igraca na terenu, niti pozicija na tabeli zavisi od rezultata (npr. Smederevo u prosloj sezoni), niti prelazak iz ranga u rang zavisi od pozicije na tabeli (Smederevo, Loznica, Novi Pazar...). 

 Pod Toletom je fudbal bio cirkus ali ovo sad je izivljavanje. Koliko ih je boleo kurac da barem naprave privid nekakve regularnosti svedoci i epizoda od pre par sezona kad je Kokeza omogucio svom vozacu da igra derbi kola za Radnicki protiv Zvezde.

 

Od fudbala su napravili isto sto i od izbora - na prvi pogled izgleda da neki ljudi trce za nekom loptom ili da ubacuju listice u kutije ali kad se malo bolje pogleda vidi da je sve oko toga sprdanje sa razumom

Link to comment

Što da ne, ti klubovi i tako ne služe ničemu drugom. Mafioze iz Niona boli kurac, nema ko da sankcioniše ovaj kriminal ovde. Isto kao Vučić i Brisel.

Edited by Nikodije
Link to comment

kad bi Siti sada nalateo na Rad ili Lučane, ne bi se dobro proveo, jebeš mi sve....počistili bi ih laganica

 

sve više sam zastupnik ideje da ne treba uraditi ništa....baš ništa....pustiti stvari da dođu do krajnjeg apsurda i raspadnu se same od sebe

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...