Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

2 minutes ago, Cash said:

A Slovence ne bi uzeo :(

 

zato sto je snob  :dry: stigao je do ceha i austrijanaca, a ne bi uzeo vardar, zelju, sarajevo, olimpiju, maribor... sve super klubovi velikog potencijala. svi ti klubovi, koji sada deluju slabo, bi strasno napredovali u zajednickom takmicenju.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Cash said:

A Slovence ne bi uzeo :(

nema mesta, morali bi da bude neka glomazna liga od 22 kluba :happy:

- ni hrvati, osim dinama realno nemaju kvalitet za regionalnu ligu (stavio sam ih samo zbog rivaliteta) u kojoj bi igrali svi nabrojani, a kamoli slovenci, eto možda da im se učini pa da igraju kvalifikacioni turnir sa šampionima bosne, makedonije i montenegra, pa da pobednik dobije mesto u ligi

Link to comment
3 minutes ago, gone fishing said:

nema mesta, morali bi da bude neka glomazna liga od 22 kluba :happy:

- ni hrvati, osim dinama realno nemaju kvalitet za regionalnu ligu (stavio sam ih samo zbog rivaliteta) u kojoj bi igrali svi nabrojani, a kamoli slovenci, eto možda da im se učini pa da igraju kvalifikacioni turnir sa šampionima bosne, makedonije i montenegra, pa da pobednik dobije mesto u ligi

 

svi ti koji "realno nemaju kvalitet" zato sto su zarobljeni u bednim ligama bi znacajno bili jaci u zajednickoj ligi. to i jeste poenta udruzivanja.

barselonu da stavis da igra katalonsku ligu umesto spanske, propala bi za dve godine.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, gone fishing said:

nema mesta, morali bi da bude neka glomazna liga od 22 kluba :happy:

- ni hrvati, osim dinama realno nemaju kvalitet za regionalnu ligu (stavio sam ih samo zbog rivaliteta) u kojoj bi igrali svi nabrojani, a kamoli slovenci, eto možda da im se učini pa da igraju kvalifikacioni turnir sa šampionima bosne, makedonije i montenegra, pa da pobednik dobije mesto u ligi

Vi se plasite nas Slovenaca. Navukli smo vam ozbiljne komplekse u fudbalu. U 6 utakmica niti jednom nas niste pobedili. :fantom:

  • +1 1
Link to comment

ako najjači klubovi hoće da prave superligu i neko zatvoreno takmičenje na nivou Evrope, ko brani ostalima da naprave svoje lige, po istom principu. od svih gore navedenih klubova, ni jedan ne bi bio u varijati za tu evro superligu.

 

ne bi to bio taj kvalitet, ali u odnosu na postojeće lige i njihove domete, bio bi to svemirki brod (npr. Enterprise League, da možemo posle da se hvalimo kako smo osvojili EL :)

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, Nikodije said:

a ne bi uzeo vardar, zelju, sarajevo, olimpiju, maribor... sve super klubovi velikog potencijala. svi ti klubovi, koji sada deluju slabo, bi strasno napredovali u zajednickom takmicenju.

Ako pratis te klubove, bas me zanima, da li su jaci od Cuke, Vose, Radnickog iz Nisa, TSC i recimo Vozdovca ?

 

  

59 minutes ago, Ted said:

 ne da bi bilo mesta, nego bi pevali

 

zamisli raspored, npr. dolazi ti AEK, pa gostuješ, Klužu, pa čekaš Ludu šumu, pa imaš vezana gostovanja u Pešti i Bukureštu.....pa to je liga, to bi se gledalo, tu bi se putovalo, da ne pričam koliko bi medijski i finansijski bila interesantnija.....a ne ovo Banat, Mačva, Bačka, Zlatibor i tako klaj, klaj i onda naletiš na volej nekom evro srednje-teškašu i otrese te kao slinu  

 

To je to... to bi bila sjajna liga, samo sto malo tih klubova ima interes i zelju za takvu ligu.

Edited by Milosh76
Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Ako pratis te klubove, bas me zanima, da li su jaci od Cuke, Vose, Radnickog iz Nisa, TSC i recimo Vozdovca ?

 

nisi uhvatio poentu. da sam zlurad rekao bih da me ne cudi. stvar je u potencijalu koji neki klub ima, navijackoj bazi, verovatnoci da se podigne na visi nivo u slucaju udruzivanja, itd. vardar, zeljo, sarajevo... su veliki klubovi, prvaci jugoslavije, to to dovoljno govori o njima i dokle oni mogu da dobace. a sta su cukaricki i vozdovac? kurac od ovce koji nikoga ne zanimaju osim onih koji peru pare kroz njih.

  • +1 1
Link to comment

Poenta je da su moji nabrojani klubovi jaci od tvojih nabrojanih klubova... tako da se kvalitet svakako ne bi dobio. Mozda kad bi oni pravili medjusobno ligu.

 

Cilj je da liga jaca, a ne da stagnira ili slabi, zar ne?

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

Ali, ova sezonska trabunjanja o regionalnoj ligi.:laugh:

 

da, na zalost, trabunjanja  :sad: nista, okrenimo se 28. kolu superlige.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

Ali, ova sezonska trabunjanja o regionalnoj ligi.:laugh:

Kako ono beše, samo promašeni likovi poput Tegeltije koji ne shvataju, su za regionalnu ligu?

Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Poenta je da su moji nabrojani klubovi jaci od tvojih nabrojanih klubova... 

:lolol:

 

 

 

:hail:

 

Link to comment
4 minutes ago, omiljeni said:

Kako ono beše, samo promašeni likovi poput Tegeltije koji ne shvataju, su za regionalnu ligu?

 

U kosarci gde postoje Evroliga i Evrokup. U fudbalu gde je UEFA milion puta jasno rekla da ih regionalne lige ne zanimaju i da ih ne podrzavaju te price su samo sezonsko drljanje tastature po kisi da nam prodje vreme. Stoga, petica za duhovitost ali 0 bodova za pokusaj besmislene analogije. Naravno da bi svako voleo da vidi jacu i atraktivniju ligu ali svako bi kad pogleda kroz prozor svoje velelepne kuce s bazenom i teniskim terenom voleo da vidi i parkiran "ferari". Otprilike je toliko realno.

Link to comment

to se menja, nije to stav koji je uklesan u kamen. kada je platini bio predsednik uefa vrlo je bio raspolozen za ideju regionalne lige i pricao o tome kao o necemu potrebnom.

osnovni problem je sto ni mi ovde to ne zelimo, ultra kop je vise puta izlazio sa jasnim transparentima da to ne dolazi u obzir, a ko sme protiv njih i tu sve staje.

Link to comment
27 minutes ago, Milosh76 said:

Poenta je da su moji nabrojani klubovi jaci od tvojih nabrojanih klubova... tako da se kvalitet svakako ne bi dobio. Mozda kad bi oni pravili medjusobno ligu.

 

Cilj je da liga jaca, a ne da stagnira ili slabi, zar ne?

1 Maribor je uradio nesto sto Vozdovac i Vojvodina mogu samo da sanjaju :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...