Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni najvise zao alimpija, coki ce ga prozvakati i ispljunuti za par meseci.

 

Da, veoma mi ga žao, kao jadničak nije znao u kakvo kolo se hvata.

Link to comment

a sta je mogao da uradi? da je odbio da bude cokijeva marioneta ili ponudio neke svoje ideje za pojacanja, ovaj bi ga momentalno sutnuo na ulicu.

Link to comment

pa ako je takva kesa-što da nekome bude žao?

 

daj bar probaj da se stavis u njegove cipele <_< covek je imao izbor da bude trener zvezde ili da se vrati u neku vojvodinu, normalno da se odlucio za ovo prvo. verovatno ima odredjenu veru u svoje sposobnosti i nada se da moze da napravi cudo, mada su mu sanse u stvarnosti manje nego grudvi snega u paklu.

Edited by Calavera
Link to comment

sta bi bilo cudo? u evroligi sumnjam da iko ocekuje vise od 5 pobeda, u aba ce se boriti za titulu, s tim sto mi se cini da zvezda vise nije favorit... nikakvih tu cuda ne moze biti sa ovim igracima koji su ostali + keselj, radicevic, i par stranaca koje ce misko da prosledi.

Link to comment

Ovo što kaže NIkodjie....plus, tako to izgleda kad Čović sam planira pojačanja, bez konsultacija sa strukom.

Ako je Alimpijevic ta struka onda bolje da se ne konsultuje. :fantom:

Link to comment

sta bi bilo cudo? u evroligi sumnjam da iko ocekuje vise od 5 pobeda, u aba ce se boriti za titulu, s tim sto mi se cini da zvezda vise nije favorit... nikakvih tu cuda ne moze biti sa ovim igracima koji su ostali + keselj, radicevic, i par stranaca koje ce misko da prosledi.

 

aj to objasni najvernijima i slicnim nemacima pojma koji ocekuju borbu za f4 jer je isti u beogradu

Link to comment

ne verujem da je iko bas toliki retard da to ocekuje. mislim da ce biti fantastican uspeh ako zvezda opet uzme aba ligu i prebaci 5 pobeda u el,, mada mi se cini da je realnije da nam ovaj put karma™ okrene ledja.

Link to comment

Nikodije kakva aba titula te spopala?

 

a ti verujes da ce ove sezone biti setnja do aba titule u rangu prethodne setnje? nisam bas takav optimista.

 

a middleclass veruje u cudo koje je pominjao calavera. sto si manje strucan, to si veci optimista  :P

Edited by Nikodije
Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...