Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

vidim cesto se pominje ta dva pojacanja na 4 i 5

sumnjam da ce to biti tako

zvezda pod ugovorom ima trojicu visokih + simanic

vise tu ocekujem jednog igraca (vrv primarno 5ca), pa da sezonu pocnemo sa simanicem ili eventualno apicem kao 5tim visokim

za razliku od vecine ja verujem da od apica moze biti nesto, ne buduca zvezda el, ali da moze biti deo rotacije, ako ne za el, a ono za aba svakako

 

pa da onda eventualno tokom sezone dovode jos jednog visokog

 

 

naravno da bi bilo lepo da dovedu i startnu 4ku i 5cu sa iskustvom igranja el ili cak nba, samo ponavljam dosadasnji razvoj dogadjaja plus iskustvo iz prethodnih sezona mi govore da to nece ici bas tako

Edited by pbg12345
Link to comment

Sumnjam i ja da ćemo odmah dovoditi i 5 i 4, verovatnije je da ćemo opet čekati to pojačanje polovinu sezone. Plej i centar su neophodni, ovo ostalo ćemo krpiti.

Link to comment

pa ako odmah rese borisin status na nacin da ga pozajme negde, ili stagod, onda ce se odmah dovesti 4, u suprotnom nece. mada ja verujem da ce sacekati jos malo da vide sta sa njim. mozda veruju da ce se tu desiti neko cudo.

Edited by Nikodije
Link to comment

Mene samo stra' da ne pokušaju s Ca$heljom na 4, u nadi da će i njega da zaposedne isti demon koji je prošle sezone ispaljivao rakete zemlja-zemlja iz Simona.

Link to comment

 

Što je sasvim izvesno da će da se desi

 

Mada previše je nepoznatih da bi bilo šta komentarisali, dok ne vidimo od kakvog je materijala kouč Ali

Link to comment

Pre par nedelja vidim mače ispred zgrade, crno sa braon očima, umiljato do besvesti, pomislim ako bude tu kad se vratim moje je! smorih se najstrašnije što ga posle nisam našla , pitala par dana al ništa. Jutros u pola pet pratim sina na more kad na klupici sedi komšinica sa 7. šeta moje mače❤️

Usvojila ga super žena iz zgrade, ulepšala mi dan❤️❤️

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...