Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Nestvarno. Zaključati temu, nema ovde više šta da se piše.

 

Radonja će postati ikona kluba nakon ove sezone. Doduše, moguće da istog neće ni biti uskoro.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

bila je ista panika i kad se simonovic vratio, vratice ga alimpijevic u reprezentaicju.

Link to comment

Kakve su opcije da ovi mučenici koji su kupili sezonske tuže Čovića po nekom osnovu?

 

u stvari je to moguce. izgubili bi parnicu i platili neke troskove ali bila bi dobra fora

Link to comment

u stvari je to moguce. izgubili bi parnicu i platili neke troskove ali bila bi dobra fora

 

Jbt, sad se setih da su bile tu i neke donacije. Donirali ljudi za Kešelja. Ozbiljno dovođenje u zabludu.

 

btw, ne znam da li sam se više iznervirao zbog toga što je jedan čovek (Ražnatović) bukvalno privatizovao ceo sport i radi šta hoće, zbog toga što se koncept Zvezde raspao za mesec dana, zbog fakin Čovića ili naposletku zbog Kešelja lično koji je simbol onog najmediokritetskijeg mogućeg košarkaša koji postoji (a koji je večito imao neke polusimpatije ovdašnje košarkaške javnosti koja u proseku veze nema sa životom).

Edited by Ivo Petović
Link to comment

ali ovo cak nije ni potez za koji mogu da se vade na siromastvo, svaki od 15 igraca koji mogu da pokriju tu poziciju sad u zvezdi je upotrebljiviji od keselja. ovo je cisto bezobrazno pisanje po navijacima, cisto da im se pokaze da se ne ocekuje nista od ovog tima i da ce zvezda  od sad da sluzi za neke kombinacije i rasprodaje igraca. pa jebote, i bozo djumic koji je otisao u fmp je bolje pojacanje od keselja, da ne pricamo o igracu sa oregona koji ce garant biti bolji od naseg stranca.

Link to comment

Sad se setih zašto sam imam posebnu nazovi pizmu prema Kešelju. Zato što je od početka bio neki ultra mega talentovani igrač svoje generacije (sećam se da smo ovde ili na B92 o tome nešto pisali - kao Kešelj, najtakentovaniji igrač '88) i ja pogledam momka, on bukvalno ne zna običan dribling da izvede, koordinacija pokreta 0, jedino što je znao skočiti. I onda se godinu dana posle toga pojavi Nemanja Bjelica za kojeg svako ko zna bilo šta o košarci i ima dva grama mozga iz aviona može videti da je talentovaniji trilion puta od ovog mediokriteta, ali ne za njega nije bilo mesta u "generaciji", pa je morao u Austriju da ide. Pu!

Link to comment

Pominje se još jedan iz plejade kucamo na vrata zaboravljenih asova,al da ne dižemo pritisak već napaćenim forumašima...

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...