Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Pominje se još jedan iz plejade kucamo na vrata zaboravljenih asova,al da ne dižemo pritisak već napaćenim forumašima...

Đorđe Gagić?
Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam, prosto mi neverovatno da je Čović toliko glup da ne vidi kako će se ovo završiti totalnim raspadom. Što reče Joe, ako je manjak para (a jeste), pa jbt iz FMP-a imaš bar 2 igrača na Kešeljovoj poziciji koji te ništa ne koštaju, daće ti praktično isto, a makar postoje neke šanse da će na kraju sezone biti bolji igrači nego na početku.

 

Ako se doda i Gagić u priču, to mi već deluje kao solidna zajebancija sa klubom. Posle mene potop.

 

Mada, ironično, Gagić čak ima više logike nego fakin Kešelj.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Pominje se još jedan iz plejade kucamo na vrata zaboravljenih asova,al da ne dižemo pritisak već napaćenim forumašima...

 

pojacanje na cetvorci?

Link to comment

Pa dobro, bilo je lepo dok je trajalo. Dolazak keselja je neka simbolicka tacka koja oznacava kraj reformi™ i povratak na staro. Kao kad su ubili djindjica, pa se sps vratio na vlast.

Link to comment

Nemam ja problem sa time sto cemo da gledamo slabu Zvezdu, nagledali smo se toga i to je u ovom trenutku 1 reality check. Problem je sto se odmah odustalo od toga da s prica drzi koliko toliko ozbiljnom i sportskom.

Link to comment

Ovo je samo moje mišljenje.... mislim da ste prošle sezone dosegli zvezdane trenutke, Ćoki se malo preigrao, pružio se preko svog gubera zarad uspeha, i sad to dolazi na naplatu (nešto kao Partizan posle F4). Verovatno nije moglo da se napravi duža i konstantnija priča, zbog finansiija i sveukupnog sranja u zemlji. Svi naši sportisit grabe i rukama i nogama da odu preko iz ovog brloga, jako ih je teško zadržati malo duže u timu, a to je upravo ono što je Radonja uspevao do prošle sezone, da zadrži kostur domaćih  igrača i priključuje im kompatibilne strance. Ali sve to pada u vodu kad nestane "pogonskog goriva". 

Link to comment

misko je naglasavao kako je dobar ortak sa keseljem, pa je ovo verovatno neka usluga njemu. tesko da nesto drugo moze biti.

 

mada je misko vec dovoljno uradio za keselja kada ga je uglavio u olimpijakos, tada u kombini sa dudom, i omogucio mu da bude prvak evrope. ne znam zasto je sada ovo potrebno, njemu se vestacki produzava karijera koja je odavno ispod nivoa potrebnog za evroligu, a samo ce da nervira navijace. totalna glupost, sve zbog nekakvih ortackih odnosa koji su iznad svega

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...