Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Dokle se ovđetm stvarno ima jako puno pametnog o košarci pročitati pa ne daj Bobe da dođe neko ko bi prozborio neku reč o tome.

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobar je ppp kad pocne sezona i kad neki ljudi cesce krenu da pisu. Sad i tako nema sta da se pise, sto na b92 ne shvataju, pa drndaju vunu bezveze.

Edited by Nikodije
Link to comment

meni se cini da se sve vise osipamo. sad i iversona sutnulo na szd, a on je verovatno bio najproduktivniji clan na kosarci.

 

sad sam proverio, kkcz tema za 14/15 sezonu je imala 560 strana, 15/16 je imala 552, a proslosezonska 166.

Link to comment

Dobar je ppp kad pocne sezona i kad neki ljudi cesce krenu da pisu. Sad i tako nema sta da se pise, sto na b92 ne shvataju, pa drndaju vunu bezveze.

 

Koji ljudi krenu cesce da pisu? PDF Sport je ovde totalna zabokrecina, nista nam ne bi falilo malo sveze krvi.

Link to comment

Koji ljudi krenu cesce da pisu? PDF Sport je ovde totalna zabokrecina, nista nam ne bi falilo malo sveze krvi.

Sveza krv i preseljenje celog b92 sporta nisu isto.

Link to comment

Ali 30 evroligaskih utakmica su imale svohe topike, i tu je bilo vise postova nego na regularnom topiku

 

u sve tri sezone koje sam naveo smo imali odvojene topice za el tekme

Link to comment

Sveza krv i preseljenje celog b92 sporta nisu isto.

 

Ma kakvo preseljenje celog B92 sporta. Kriza kao i svaka druga, padaju teske reci i zaklinjanja, za nekoliko dana skoro svi ce to da zaborave. Jedino sto moze da se desi je da ovde dodje nekoliko forumasa s integritetom kojima se isuvise zgadilo ono sto se tamo desava i to je sve.

Link to comment

Ma kakvo preseljenje celog B92 sporta. Kriza kao i svaka druga, padaju teske reci i zaklinjanja, za nekoliko dana skoro svi ce to da zaborave. Jedino sto moze da se desi je da ovde dodje nekoliko forumasa s integritetom kojima se isuvise zgadilo ono sto se tamo desava i to je sve.

Ok, ako ce to biti neki best of, moze :) ima tamo dobrih stvari, da ne gresim dusu, ali se to izgubi u gomili djubreta i insajdera koji diktiraju tempo™.

Link to comment

Ok, ako ce to biti neki best of, moze :) ima tamo dobrih stvari, da ne gresim dusu, ali se to izgubi u gomili djubreta i insajdera koji diktiraju tempo™.

 

Tamo ima raznih stvari, ovde nema nicega. Teacher i Flegma likvidirali podforum iz ciste dosade. Kako god okrenes ne valja.

Link to comment

Hajde ovde ću da bacim prvi upis,da vas pozdravim poželim nastavak druženja od prošlog nam mesta viđenja il foruma.

Vidim onaj se raspada,bar onaj deo što se sporta tiče,rekoše ovde ok ekipa,pa reko ajd da se registrujem.

Da ovaj bude kvalitetniji,bolji,sadržajniji sa manje budalaština,loših ljudi,teških reči i mnogo Zvezdinih pobeda.

Na prošlom sam više čitao nego pisao,možda se ovde to i promeni.

Još jednom svako dobro svima. :misko:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...