Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

43 minutes ago, keitel said:

Ovaj tim bi sad lagano osvojio evroligu. S drugim trenerom, doduše.

Kakva prevara od trenera...pa dati ovakav tim Mutavom, to je verovatno gore nego onomad kad dadosmo skupu igracku Vladi Jovanovicu

Link to comment
11 hours ago, assignment said:

Meni je najjaci utisak posle izlaganja Dr. Covica da je ceo forum bio siguran da je Bjelica dobio vecu minutazu jer smo kratki sa parama pa se krpimo sa njim a sada ispade da je covek bio najplaceniji?!? Smatram da smo za tih 400k mogli da dovedemo mnogo boljeg igraca nego da damo te pare ovom mlitavom i ocekujemo nesto od njega, kakav je to brainfart boze blagi. Nije Bjelica kriv, ti si "Dr" Covicu :frust:   Bolje da je to neko prebijanje sa Miskom nego neka trezna svesna odluka nekog poznavaoca kosarke i vodje kluba.

 

 

Radonjic ga je hteo jer niko od visokih igraca iz amerika nije hteo da dodje pa smo ga doveli na dvogodisnji ugovor. To je bio Bjelicin uslov jer je imao bolje ponude za jednogodisnji ugovor od onoga sto je nudila Zvezda.

Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

Kako smo se usrećili.

Koliko ja znam Sims je bio dogovoren i pristao je na platu koju smo nudili ali se onda predomislio kao i mnogi amerikanci pre i posle toga. Kad se pojavila opcija za Bjelicu Radonjic je bio u fazonu sa njim bar moze da kombinuje na 4 i 5 a trebao mu je bar jedan visok igrac jer je pocetak sezone bio blizu. Tako da je na kraju ona kombinacija za Simonovicem na 4 i Bejlicom na 5 posledica toga sto nismo imali koga da dovedemo pa je zato Radonjic krenuo sa tom opcijom sezonu.

Link to comment
15 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ja i dalje ne mogu da verujem da za 400K ne može da se nađe pristojan igrač na toj poziciji, jbmliga.

 

Pa ako je tacno da je Bjelica imao vece punude od toga za jednogodisnji ugovor onda je verovatno tacno i da je bilo tesko naci boljeg od njega za te pare.

Ali da, zaista je tesko prihvatiti da je Bjelkan kasirao 800k za ovo, tj. da ce kasirati kad tad. Sumnjam da ima problema sa likvidnoscu, njemu se i vise isplati da naplati kasnije sa kamatom. Ne mora da lomi glavu gde da investira taj tesko zaradjen novac.

 

 

 

Link to comment

Evo pada mi na pamet jedan Janis Tima, npr, to je tip igrača kojeg bi milion puta rađe video nego Blejicu. Kolika je recimo njemu bila cena u vreme kad smo potpisivali ovog bilmeza?

Link to comment

Neke stvari na trzistu uopste ne idu na ruke Zvezdi a i drugim evropskim timovima. Kina je sve primamljivije trziste za mnoge igraca plus je od prosle sezone povecana plata u razvojnoj ligi a svaki NBA tim je mogao da ima 2 igraca na two-way contract. Od ove sezone plate u razvojnoj ligi ce biti jos vece pa ce biti sve manje igrace koji ce hteti da dodju u evropu za pare koje Zvezda moze da ponudi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...