Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, Plajvi said:

Bjelica 400k, Jokic 1.6m. :lol:

 

ako cemo u detalje, jokic placa porez na tu lovu, bjelica dobija neto :D

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

ako cemo u detalje, jokic placa porez na tu lovu, bjelica dobija neto :D

osim što mora da plati harač svom robovlasniku

Link to comment
4 minutes ago, teacher said:

osim što mora da plati harač svom robovlasniku

 

ne, u evropi klubovi placaju agentima, nema on nikakvih dodatnih troskova.

 

jokic mora da plati 4% agentu tako da je razlika jos manja :D

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

ne, u evropi klubovi placaju agentima, nema on nikakvih dodatnih troskova.

 

sigurno

Link to comment
14 hours ago, goofs said:

Da li je postojao jedan košarkaški radnik u krugu Zvezde/FMPa da ga ovaj govnar nije provlačio kroz blato?

 

Radonja, Kari, Raša Radovanović, Rakočević, 50% crnaca koji su igrali za Zvezdu...nastavite niz, verovatno se sećate bolje od mene.

 

Kad se pokenjao po Kariju? Kari je lako mogao da nam bude trener ove sezone da smo imali pare. Saradjuju njih dvojica lepo jos od reprezentacije.

Link to comment

Ja znam, a sigurna sam da ima ljudi koji su bili na Bajern-Partizan, mislim 9. januara 2014. godine, da posvedoce kako se Kari posle presice israo po Covicu da je olos.

Link to comment
36 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

sto posto, ne placa on misku nista,  misko dobija 40k od zvezde za taj ugovor.

 

jbt 40 k samo od bjelicinog ugovora, a gde su svi ostali igraci. misko mora da je najbogatiji srbin u svetu sporta posle djokovica

 

a najbogatiji crnogorac, posto mislim da on sebe vodi kao crnogorca ustvari

Edited by Nikodije
Link to comment

A da nismo mozda mi igrali prethodno sa Realom? Mislim, jesmo sigurno, ja tad bila u Filadelfiji i jurila strim. Gospode Boze. Odmah posle Nove Godine.

Link to comment
30 minutes ago, Malvo said:

 

Kad se pokenjao po Kariju? Kari je lako mogao da nam bude trener ove sezone da smo imali pare. Saradjuju njih dvojica lepo jos od reprezentacije.

 

Od reprezentacije 2002? Pokenjao mu se, posredno, onomad kad je njegov mandril spicio Karija u glavu flasicom u funalu Pasteta lige. Ja koliko znam Kari od tada izricito govori da nema nameru da se vraca u domacu kosarku. Stvarno sumnjam da bi pristao da vam bude trener ove sezone.

Link to comment

On izricito govori, ali zato uredno pregovara. Isao zadnji put i na rucak sa Alimpijevicem i pohvalio ga kod Covica, sad pokusava i da uvali Lesora u Barselonu. I Covic i Pesic su teski i losi ljudi, i razumeju se odlicno. 

Link to comment

Čović je namerno rekao cifru da bi opravdao sebe za kaširanje Bjelice i dao legitimitet svojim potezima. OK, Bjelica je u poslednje vreme tako igrao da mu nije trebalo nikakvo opravdanje, ali baš je opaka slinetina Ćoki.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

jbt 40 k samo od bjelicinog ugovora, a gde su svi ostali igraci. misko mora da je najbogatiji srbin u svetu sporta posle djokovica

 

a najbogatiji crnogorac, posto mislim da on sebe vodi kao crnogorca ustvari

 

on i milo, ruku pod ruku. ima 35 igraca u evroligi koji u proseku vrede siguro duplo vise od bjelice. reicmo spanulis ima platu 2.5 miliona, to je 250k za agenta. van evrolige ima preko 100 igraca, 7-8 u nba, nece biti gladan sigurno. da ne pricam da isto tako uzima proviziju i za trenere koje zastupa.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...