Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

   Čudan detalj na koji se malo ko osvrnuo je izostanak bilo kakve verbalne reakcije nakon najave da Zvezda neće izaći na parket u subotu dok se ne uradi ekspertiza sudjenja. Bukvalno se nije desilo ništa, ok, jasno je bilo svima od starta da je u pitanju pritisak na sudije, ali da se ne kaže ništa, pa ni najbanalniji oblik saopštenja. Ovako, meni deluje da je Čović nešto dobio, za sebe ili za klub, naročito posle Ristovićeve čestitke Budućnosti.

 

   Druga stvar, Bokan javno izjavi da jeste preduzimao određene radnje "kako bi obezbedio fer sudjenje za Budućnost". Ne sećam se slične izjave koja je opet prošla nezapaženo i bez komentara.

 

   Događaji od juče upućuju, opet, na Čovićevo potpuno pomračenje svesti. Imao sam utisak da je naučio donekle da se kontroliše u prošlih par sezona, sad opet eskalacija ludila. Otpuštanje Enisa bez prevelikog smisla, deluje da je hteo da otpusti bilo koga a ovde je mogao najlakše da se izvuče, najava otkaza Bjelici preko klupskog sajta koji se na kraju verovatno neće ni desiti i konačno, povratak Filipa. Ajde što nam napadački neće doneti ništa (zna da vrti pik, aha, a s kim će da ga vrti?) nego što uparuje dva najlošija odbrambena pleja u univerzumu, tako nešto niko ne može da sakrije. I ono najbitnije, zašto, pobogu, rođenog sina ponovo provlači kroz toplog zeca? On je i otišao prvi put iz Zvezde jer nije mogao da podnese pritisak ili u prevodu što mu je cela hala zviždala protiv Olimpije čim bi dobio loptu. Da li su svesni kako će sve to izgledati na derbiju kad ga kolektivno zajaše obe tribine?

Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čini se da se ovde provlači teza da se struka ništa nije pitala prilikom ovih poteza u prelaznom roku. Predstavlja se da je u pitanju još jedan hir ekscentričnog rukovodioca, a zaboravlja da se a radi o uređenom,ozbiljnom (ex?) evroligaškom klubu u kome se hladne glave donose odluke...

Link to comment
2 minutes ago, Apollo Creed said:

Čini se da se ovde provlači teza da se struka ništa nije pitala prilikom ovih poteza u prelaznom roku. Predstavlja se da je u pitanju još jedan hir ekscentričnog rukovodioca, a zaboravlja da se a radi o uređenom,ozbiljnom (ex?) evroligaškom klubu u kome se hladne glave donose odluke...

 

    Pa dok je Radonja bio tu u par navrata je baš tako izgledalo.

 

    A zašto bi bilo nemoguće i da se Alimpije pitao, on i Fićko su najbolji ortaci.

Link to comment
Zamislite tek odbranu pika Covic - Lesor. Primacemo 80 od Metalaca i ostalih Tamisa. 

Odbrana pika Covic-Lesor je ista kao i odbrana pika bilo ko-Lesor, kao sto i svaki broj pomnozen sa nulom daje nulu.
Link to comment
12 minutes ago, fandorin said:

 

    Pa dok je Radonja bio tu u par navrata je baš tako izgledalo.

 

    A zašto bi bilo nemoguće i da se Alimpije pitao, on i Fićko su najbolji ortaci.

 

Ne samo najbolji ortaci, nego su Dzikica prosle sezone vratili na fabricka podesavanja...

Link to comment
4 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Imajući u vidu da Milko Bjelica ima ugovor sa klubom do kraja sezone, u toku su razgovori sa njim oko njegovog statusa u klubu, s obzirom da je u poslednje vreme, neke važne utakmice za klub odigrao u neočekivano slaboj formi.

 

ovo je sa zvanicnog sajta, koji je ovo nivo...

 

Nivo Nebojse Covica. Znam da si u detalje upoznat sa njegovim odnosom prema igracima, ne znam sto se cudis. Mislim, znam da je pitanje retoricko ali cisto da podvucem ovaj odvratan potez. Kakav skot leb te jebo.

 

37 minutes ago, fandorin said:

 

   Događaji od juče upućuju, opet, na Čovićevo potpuno pomračenje svesti. Imao sam utisak da je naučio donekle da se kontroliše u prošlih par sezona, sad opet eskalacija ludila.

 

 

Nije naucio da se kontrolise nego je u proslih par sezona sve islo na njegovu ruku.

Ubedjen sam da on ni ne misli da radi ista pogresno pa samim tim sigurno nije ni pokusavao da (nauci da) se kontrolise.

Potez sa Filipom je bahacanje i slanje poruke da mu i dalje niko ne moze nista. A Filip jebi ga, mora i on malo da poturi ledja za porodicni biznis koji ce naslediti.

 

Gadno bas, tj. reality check u smislu za koji klub u stvari navijam.

 

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment
55 minutes ago, Malvo said:

 

Ne samo najbolji ortaci, nego su Dzikica prosle sezone vratili na fabricka podesavanja...

 

Kratko nesto bio Dzikic na fabrickim podesavanjima

Link to comment

Jao, jadan, mukica, ostace bez jedne i po plate od celog ugovora, kupovace stari leba po pekarama. Da je bilo koji smrtnik pokazivao njegovu nezainteresovanost i nesposobnost, po zakonu bi dobio pola plate za sledecih 15 dana otkaznog roka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...