Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Kakav gol Susa majko mila. Sramota kakva reakcija Juta i valjda Galjardinija - amateri... i onda Suso neometan sutne sto je za svakog solidnog igraca kao penal.

 

Dok god Juto i Dambrozio budu igrali bekove, a Inter bude gomilao vezne umjesto da remonntuje odbranu to ce izgledati ovako smijesno. Sprdnja je sto Spaleti ponavlja iste greske prethodnih trenera.

 

Dzaba Handanovic i odlicni trozubac kad su odbrana i vezni tanki i za Samp, a ne ekipu koja se bori za skudeto.

Link to comment

Ja ne mogu vise da pratim ovaj Milan, i moji zivci imaju limite.

Gledao sam samo drugo poluvreme, stvarno smo delovali dobro na momente, prvi put da sam video da smo "opasni" u napadu ove sezone. Ali ono sto se u odbrani desava je prelose za ovaj nivo takmicenja, zaista, i to sve pocevsi od Bonucija koji je nas najlosiji startni defanzivac trenutno. Neki minimalni pomaci se vide jer ekipa nije potpuno pala nakon primanja golova, ali dzaba kad sve sto urade dobro prospu za 5 minuta. Protiv Rome nisam gledao, ali sam procitao na par mesta da je Milan bio sasvim dobar i imao par kolosalnih prilika do primanja gola, nakon toga sve nizbrdo. 

Najgore od svega sto se uopste nema pojma sta Milan to zapravo igra, danas je krenuo u postavci 3-5-2, od cega je jedan taj spoljni igrac Borini kome to nije mesto. Onda je Kesi izasao, pa se to pretvorilo u nekih 3-4-3, da bi onda i Romanjoli izasao pa je sve ispalo neki hibrid izmedju 2-1-4-3 i 4-3-3. Ono, sta se koj djavo tu desava.

 

Mislim da ovi porazi imaju i velikog uticaja na timski duh i psihu ekipe, a to sto nam je kapiten poludokazani psiho takodje ne pomaze. Voleo bih da verujem da Montela moze ovo da izvuce, ali ne veruje, no s druge strane ne znam ni ko od slobodnih trenera bi imao ista bolji ucinak.

Link to comment

Zabavna utakmica, dinamicna, nesto losija takticki. Prvi gol Intera fenomenalan, brzo, jednostavno; klinicki precizno. Oba gola Milana preko Nagartoma, neverovatno je da on jos uvek ima mesta u timu Intera. MIlan igrao sa vise enerigje, ali prilicno divlje i neorganizivano. Obzirom da je puno mladih igraca i puno novajlija, moglo bi to izgledati dobro u buducnosti. Inter ima veliki problem na bokovima i Galjardini i Vecino se previse trose krpeci rupetine koje ostavljaju Nagatomo i D'Ambrosio. Nije mi hasno sta se desava sa Bonuccijem, a ona glupost Rodrigeza u poslednjem minutu je neobjasnjiva. Golovi Milana pokazali koliki je problem Nagatomo. Kod prvog fila i Perisic i Galjardini pokusavaju da pokriju Borinija, jer znaju da svako prolazi Nagatoma jedan na jedan ... Ne stizu da urade preuzimanje i pada gol. Kod drugog gola, Nagatomo trci da pokrije svoju stranu (gde je uopste bio???); dolazi do igraca Milana i onda ga pusta da ometan centrira. Ako Nagatomo bude igrao protiv Napolija, bice to velika igra Callejona

Link to comment

Meni je isto bilo zabavno u smislu dinamike, i jedni i drugi su nastojali da brzo prenesu loptu na protivničku polovinu. Sad, što uglavnom nisu imali pojma šta da zatim urade sa njom, to je onaj manje zabavan deo ali generalno nije bilo loše za gledati.

 

Nisam imao navijačko opterećenje, samo sam hteo da pogledam veliki gradski derbi. Ako ni po čemu drugom, pamtiću ga po onom pokušaju starta glavom u protivničku nogu :wacko:. A mislio sam da sam video sve u fudbalu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...