Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Aj ne zezaj, svi (sem Midlare i Clevera) su ovde navijali da Napoli dobije i nastavi da gazi ka skudetu. X je odgovrao jedino Juveu (i Romi koja ce da ih ganja za LS).

 

 

Jutros citam DiFranceskovu presicu najavljuje Shika na klupi (izgoreh dok ga vidim na terenu), a i Moreno polako ulazi u konkurenciju mada sad ispada da je on vise 1na1 tip defanzivca, ne bas po ukusu DFranceska!!! Van toga fino je anlizirao tekmu sa Chelskijem i Napolijem.

Ne kapiram opet kakve veze ima to što je utakmica bila loša sa tim ko će osvojiti titulu.

 

Nije činjenica da je završila nerešeno ne znači mnogo u tom smislu. Osim ako neko ne tripuje da napoli može da ima stopostotan učinak na kraju sezone

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Pa i nema. Mec je los, jer nije bilo tempa i golova. Svaki ovakav X, omogucava Juventusu, da zadrzi prikljucak. Znamo da kada oni udju u seriju trijumfa, ostali mogu samo da gledaju. Sta znam nadao sam se nekoj promeni; posto Roma ipak nema realne sanse za vrh, onda Napoli da proba konacno (Inter nikada nisam voleo).

Link to comment

Pa Napoli ne samo da ima šanse nego je trenutno najbolji tim italije. Kako će biti u maju drugo je pitanje, ali napoli je trenutno najjača ekipa u italiji i to jedan x protiv drugoplasirane ekipe na tabeli, nakon 2 još jače utakmice koje su imali u prethodnoj nedelji teško da može promjeniti.

Imaju 8 pobjeda i 1 nerješen i odma kukate kako je to znak da je sve otišlo u kurac i juve opet osvaja

Link to comment

Ne kapiram opet kakve veze ima to što je utakmica bila loša sa tim ko će osvojiti titulu.

 

Nije činjenica da je završila nerešeno ne znači mnogo u tom smislu. Osim ako neko ne tripuje da napoli može da ima stopostotan učinak na kraju sezone

 

Procitaj moj post na prethodnoj strani, pa se opet vrati ovde.

Ne znam odakle si izveo analogiju da bi samo posle dobrog meca u Napulju oni bili automatski i prvaci. Ili je ta post-KalcoPoli depresija u ITA fudbalu toliko zazivela na forumu da sta god napisemo mirise na to. Na jos jednu sezonu koju ce na kraju uzeti Juve.

Link to comment

Procitaj moj post na prethodnoj strani, pa se opet vrati ovde.

Ne znam odakle si izveo analogiju da bi samo posle dobrog meca u Napulju oni bili automatski i prvaci. Ili je ta post-KalcoPoli depresija u ITA fudbalu toliko zazivela na forumu da sta god napisemo mirise na to. Na jos jednu sezonu koju ce na kraju uzeti Juve.

Bukvalno sam citirao post iz kojeg sam izveo tu analogiju.
Link to comment

Uhvatio sam kraj prvog i celo drugo, nista specijalno (osim ako se ne desi ne znam sta u zadnjih 5-6min). Puno trcanja i pomalo ne rezonskih suteva. Napoliju su teske noge do Sitija, Inter pokusava nesto na "svezinu" pred kraj. Krompir je rezultat po meri.

 

Mislio sam na ovaj post.

Link to comment

Ma znam, nego kažem, ja sam prije svega na miljenkov odgovarao - doduše, nisam planirao da bude skroz ozbiljna rasprava :D

 

U svakom slučaju, prerano je za bilo kakve zaključke. Ali kad govorimo o trenutnom stanju, ne mislim da ima ikakve sumnje da je Napoli trenutno najbolji u italiji. Ali neće sigurno biti toliko bolji da u novembru rješenje titulu

 

Iskreno, da sam na njihovom mjestu, stavio bi CL u drugi plan i 100% se posvetio prvenstvu

Link to comment

Iskreno, da sam na njihovom mjestu, stavio bi CL u drugi plan i 100% se posvetio prvenstvu

 

Apsolutno, apsolutno, apsolutno. Ako treba i sa skroz rezervnim timom da igraju u Evropi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...