Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Da ne nabrajam šta već sve prenose. Ali dobro videćemo. Sve je više razloga da se otkaže Arena. I ono što ekskluzivno obezbede oduzme im RTS kao sada Zvezdu i Partizan u EL.

Link to comment

A ne znam sta očekujete, ko bi mogao da dodje u sred sezone? Ancelotti je sam sebe isključio kao mogućnost

 

Pa ono, neko ko ce biti upgrade na Montelu i ovo rasulo u klubu. Ako takav nije dostupan ne otpustati Montelu.

 

Zamisljam scenu Gatuza i Bonucija u svlacionici, posle dva vezana poraza, grizu grkljane jedan drugom.

Link to comment

a i testirali su još tri, onako experimentalno, ali to već i sam znaš :)

Eh kad bi bila opcija da SBBu placam samo tih 10 SK i nista vise mi ne bi trebalo.

 

 

Naravno da Napoli nece dici ruke od LŠ, ipak su tu paretine.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Pa ono, neko ko ce biti upgrade na Montelu i ovo rasulo u klubu. Ako takav nije dostupan ne otpustati Montelu.

 

Zamisljam scenu Gatuza i Bonucija u svlacionici, posle dva vezana poraza, grizu grkljane jedan drugom.

Ok, ali bukvalno, ko je slobodan u novembru? Tuschel? Niko drugi od pristojnih trenera ne pada na pamet. A pitanje je da li bi bio zainteresovan
Link to comment

Pa ne znam, ne pratim stanje toliko detaljni da bih znao ko je free. Evo Bilic ce uskoro biti free :D

 

Ali bez zezanja, opet sam misljenja, kao i kad je Miha bio trener - ako ne mogu da dovedu nekoga ko je klasa od trenera i siguran upgrade u odnosu na trenutnog, onda ne treba da menjaju, treba problem da rese nekako drugacije. Milan od Ancelotija nije spojio 2 godine pod istim trenerom.

Link to comment

Montela je kriv za neke stvari, ali nikako nije krivac sto je sve ovako lose. Potreban je neki kreativan trener sa nekonvencionalnim razmisljanjem da uklopi ovako frankenstajnski sastav polovicnih fudbalera. Recimo Suso je dobar tehnicar, ali je slab i spor kao baba. Ni da ga stavis u sredinu jer ce ga pojesti, a da ga stavis na krilo (sto je samo bolje resenje, ali ne i dobro) nemas koga da stavis na drugo krilo. Imas u timu Calhanoglua koji tesko da moze da igra zajedno sa njim, jer je i on jedan precenjeni sporac, a to su ti kao dva najbolja igraca. U napadu imas trojicu, od kojih je kao Kalinic najbolji, ali on je fudbaler druge ili trece klase. Ja bih nabio sve u sredinu, a u napadu sta se uradi, uradi, makar bi vise drzali loptu. Takodje, Bonucija bih stavio na zadnjeg veznog pored Kesija jer ima odlicnu tehniku, a u odbrani je veoma nesiguran ove sezone. Ne znam sta da mislim.

Edited by Meazza
Link to comment

Recimo koliko je samo Inter jaci tim, neuporedivo. Handanovic je jos uvek bolji od Dolarume, juce me je odusevio onaj Skrinjar, mislim da je uzeo sam minimum 15 lopti. Ikardi je top class, zatim Kandreva, Borha Valero, Perisic - Milan moze samo da sanja takve igrace. Zeza ih samo to sto su im bekovi kesa isto kao rosonerima.

Link to comment

Meni se sve cini da nas je maksimalno pokopala kupovina Bonucija. On nije bio planiran, uleteo je kao, cinilo se, slag na torti koji ne treba propustiti, a zapravo je on cini mi se glavni razlog sto Montela ne igra 4-3-3 koji je furao prosle sezone, jer nema gde tu da ga uglavi. Na sve to jos i igra ko JSL igrac od pocetka sezone.

Link to comment

Ja i dalje čvrsto stojim iza tvrdnje da je montella odličan trener i da će to svakako pokazati u daljoj karijeri. Ali meni se cini da odnosi sa igračima nisu najbolji, mislim da zato i stavlja Borinija stalno jer je jedan od rjetkih koji vjeruje u ono što montella traži. Čija je to krivica je manje bitno, ali ako je stvarno tako onda jbg, otpuštanje trenera izgleda kao jedina opcija.

 

Ali je problem, kažem, što nemaš ozbiljnolu alternativu u novembru. Mazzarri bi vjerovatno bio i najbolje rješenje od ponuđenih da preuzme ekipu sad. Ali realno, bla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...