Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Jebes reprezentacije, da se vratimo na prave stvari.

 

Znao sam da je broka katastrofalna, al ovo je van svake logike.

 

DLXTq0aXoAARg8X.jpg

 

Pritom imamo skoro dvocifren broj kidanja acl-a ugodinu dana.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Posle Audija i Adidas prekinuo saradnju sa Milanom. Ode jos 20 miliona godisnje, gadno ce biti ovo kad bude morala da se podvuce crta.

Navodno su imali klauzulu na osnovu koje jednostrano mogu da raskinu ugovor ako klub bude zavaljan Kinezima.

Link to comment

Ma koji bre nike, bice under armour ili new balance, od njih moze vise para da se iskamci.

 

e: cekaj bre, kako je moguce da se od svih ljudi bas tebi dopada sto je ovo puklo posle skoro 20 godina? :D

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Ma koji bre nike, bice under armour ili new balance, od njih moze vise para da se iskamci.

 

e: cekaj bre, kako je moguce da se od svih ljudi bas tebi dopada sto je ovo puklo posle skoro 20 godina? :D

 

Zato sto prezirem Adidas i ruzni su mi njihovi dresovi?

Link to comment

Salu na stranu sad, klubovi koji pretenduju da budu u vrhu ne smeju sebi da dopuste da njihov dres ne moze da se kupi na ma kojoj tacki globusa, u ma kojoj dzenerik sportskoj radnji. Meni su ubedljivo najvise dopada Diadora, ali jeste problem sto je onaj koji je hteo dres morao da ga narucuje sa njihovog opskurnog hipsterskog sajta. Isti djavo je i sa Lottoom i sa Kappom, ti brendovi kao da ne postoje van Italije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...