Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Montella voli takva kultivator krila zaglavljena izmedju rb i rw, moze da igra umobolne hibridne formacije sa njima. Sta tacno dobija time nemam pojma.

 

Inace, jako shit poluvreme, nista vredno pomena.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Šta kažeš za ovu šesticu na Olimpicu? :fantom:

 

Nego, golovi Lazija su...recimo da bih poslao istražne organe da pripaze račune golmana Sassuola. :D

 

Mislio sam da cete se raspasti posle povreda Bastosa, Baste i De Vrija. Mada je Sass kuci i Verona na strani bas lagan user od rasporeda za to vreme..

Dovoljno za 5. mesto :fantom:

Link to comment

Mogli bi Kinezi Montelli spremiti svilen gajtan ako Milan nastavi djelovati jadno u derbijima.

 

@Orasi - bez zajebancije, pogledaj golove Lazija. Da su se svi golmani Sassuola ozlijedili i random igrač stao na gol, ne bi imao onakve reakcije kod golove (hajde, kod petog se momački potrudio da ne primi).

 

De Vrij se vratio, napravio penal i zabio gol. Inzaghi bi mogao biti to iduće veliko trenersko talijansko ime.

Edited by ArleKino
Link to comment

Ali kako Lazio gazi

 

Kako neće kad Immobile trpa k'o nenormalan, a djeluje da ih je Inzaghi odlično pripremio + dobro kombinuje evropski fudbal sa Serie A. Tu su se prethodnici, počevši od Mancinija pa nadalje, najstrašnije raspadali.

 

 

@Orasi - slobodan je Ancelotti.

Edited by ArleKino
Link to comment

Ispade odlicna "čekalica" obzirom da je pre prvog gola sevalo po Rominim bokovima. Florenci na ivici suza posle gola :Hail:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Da nismo onako nepotebno i umobolno pukli protiv Intera ovo bi bilo jebacko otvaranje sezone.

 

Mogli bi Kinezi Montelli spremiti svilen gajtan ako Milan nastavi djelovati jadno u derbijima.

 

@Orasi - bez zajebancije, pogledaj golove Lazija. Da su se svi golmani Sassuola ozlijedili i random igrač stao na gol, ne bi imao onakve reakcije kod golove (hajde, kod petog se momački potrudio da ne primi).

 

De Vrij se vratio, napravio penal i zabio gol. Inzaghi bi mogao biti to iduće veliko trenersko talijansko ime.

 

Ma nisam gledao Lazio danas, mrzelo me. Video sam da se vratio De Vrij, mada sam ja kada se povredio bio ubedjen da ce ga primicac izbaciti na 4-5 nedelja.

Link to comment

Mislim, Milan mi nikada nije bio nesimpaticna ekipa, al dodatnu potrebu da se radujem ovome daje Bonucci. Kakav jebeni psiho. Jebi ga bre!

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Da li je moguce da nam je Juventus uvalio kobas prodajom Bonucija, slican onome sto nam je uvalio onomad kad je pokupio Pirla.

 

Mnogo lose sve ovo izgleda, bojim se da su Monteli dani odbrojani, covek nema nikakvu viziju, igra nam ne lici ni na sta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...