Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Bernardeschi u juventusu, konačno telenovela je završena. 40 miliona + bonusi. Vjerovatno dobar posao za sve strane.

Link to comment

Bernardeschi u juventusu, konačno telenovela je završena. 40 miliona + bonusi. Vjerovatno dobar posao za sve strane.

Dok je Schicku propapo tranfer zbog medical-a, kazu neki srcani problemi, vlasnik i menadzer tvrde da je zbog opterecenja i stresa, ko zna sta se tu desava.

 

Inace danas se pojavila informacija da Hummels nije bas zadovoljan u Bayernu i da Carlo preferira Boatenga i Martineza pre njega. Kazu bice razgovora sledece nedelje oko planova, naravno Juve odmah stao u red.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment

do sada je isla prica da boateng zeli napustiti bayern jer je valjda nezadovoljan. losije je odigrao proslu sezonu. iznenadio bih se nakon toga da bi on bio prva zelja ancelottija.

Link to comment

Meni je ovo sa Kolarovljevljevljevim totalni votafak. Jednostavno sam zanemeo, nista mi nije jasno. Sportski direktori su jednostavno idioti koje je usralo da maznjavaju kintu koju maznjavaju, nemam drugog objasnjenja. Kako je moguce da ne vide stvari koje vidi svako ko gleda fudbal sa barem malo paznje? I to ovaj celavi seronja vazi za jednog od najboljih, mosh misliti. Sabatini jeste bio gori i iracionalniji, to stoji.

 

Za sada smo doveli brdo igraca, a niti jedan nece biti siguran starter. Karsdorp, Moreno, Kolarov, Gonalons, Pellegrini, Smail aga Cengic™, Defrel... Kapiram da EDF hoce sto siri sastav, sa barem 2 igraca po poziciji, da bi mogao da ih trosi na presing. Ali nisam siguran u kojoj meri je to dobitna kombinacija, retke su ekipe koje su uspevale sa presingom kao planom A.

 

Fak maj lajf, ispizdeo sam zbog ovih polovnjaka, dokle bre vise? Bolje da su sprcali pare na 3-4 kvalitetna igraca i cao, toliko su otprilike potrosili. Oko Mahreza obigravamo nekim smesnim ponudama, a bacamo pare na gluposti. Na kraju ga necemo ni dovesti. Seri je preskup, ali tuce nicega za iste pare je povoljno. Prvo su doveli trenera sa glavom u dupetu, a sada mu i udovoljavaju.

 

Necemo biti ni treci, daj bobe da budemo u 4.

Link to comment

1) Dok je Schicku propapo tranfer zbog medical-a, kazu neki srcani problemi, vlasnik i menadzer tvrde da je zbog opterecenja i stresa, ko zna sta se tu desava.

 

2) Inace danas se pojavila informacija da Hummels nije bas zadovoljan u Bayernu i da Carlo preferira Boatenga i Martineza pre njega. Kazu bice razgovora sledece nedelje oko planova, naravno Juve odmah stao u red.

 

 

 

2) Nadam se da novinari lupaju gluposti i da ga Juventus nece dovesti. Ali ima previse smisla taj transer za ekipu koja je odavno prodala dusu djavolu. Dzaba se nadam izgleda.

 

1) Ma Schik je zdrav za bilo koju drugu ekipu, garantiram. Mozda je problem sto mozda ne bi mogao da podnese supstance™. Lepo sto mu ne rizikuju zdravlje.

Link to comment

ne racunajte da ce bayern da proda humelsa

 

ne verujem ni u odlazak boe. ali on svake sezone ima problem sa povredama, pa bi to i moglo nekako da se desi

Link to comment

Bernandeschi u Rube, Dybala u Farsu?

 

Jer Dybala u Juveu igrao uglavnom kroz sredinu? Ako jeste, onda mi izmiče logika gde tačno misle da ga formacijski smeste.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...