Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Neće mu biti prvi put, u prvoj sezoni sa fiorentinom došlo 13 igrača pa nije bilo problema sa uigravanjem

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Samo da kazem jos i ovo: Bonuci po mom misljenju nije igrac koji sto se tice defanzivnih zadataka moze da parira jednom Bardzaljiju ili Kjeliniju, koji su specijalisti ekstra klase i sa kojima odbrana lici na kineski zid. On u igru donosi druge izuzetno bitne kvalitete ali vrlo je moguce da ce odbrana Milana i dalje biti porozna, stavise ja to i ocekujem (osim u slucaju da se Montela odluci za petoricu u odbrani tj. 3-5-2). Ali to nije mnogo bitno, cak i u tom domenu je izuzetno tesko naci nekog boljeg od njega. Ono sto je game changer je da je Bonuci bio jedan od ubedljivo najvaznijih faktora na kojima se zasnivao uspeh Juventusa, zapravo njihov igrac sa najvise nastupa u ovih "zlatnih" 6 godina. Koliko se radujem zbog Milana toliko mi je drago i zbog Serie A, ako ne i vise. Jos ako im ode i Alex Sandro bice drasticno oslabljeni.

 

O schadenfreude-u prema Maksu Alegriju u slucaju neuspeha necu ni da govorim.

Edited by Meazza
Link to comment

Neće mu biti prvi put, u prvoj sezoni sa fiorentinom došlo 13 igrača pa nije bilo problema sa uigravanjem

Koja je viola zavrsila?

Link to comment

@ Meazza

 

Mislim da nema sanse da sada prodaju i Sandra, ma kakve pare da su u igri.

To sam video na forum-calcio.com, pisu juventini da ima nekih glasina.

 

Btw, ubedljivo najbolji fudbalski forum na planeti, ko zna talijanski odmah neka se iscrivuje.

Link to comment

Transfer Bonuccija u Milan je jedan od najvecih WTF-ova ikad. Na stranu to sto sam ga prvi ovdje prijavio... :fantom:

Nije uopste ako pogledas kontekst. Sto puta ludje je davanje Pirla za dz.

Link to comment

navodno je juventus zainteresovan za matica. lepo bi bilo da iskobinujemo neke stvari sa alex sandrom. ako ne, tesko ce prodati i treceg startera iz odbrane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...