Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Ih, da je samo pisanje, ovo je vise ozbiljno bukakeisanje.

 

Ako sam ikada imao dileme da li ce ovaj hipster na klupi fejlovati onda ih vise nemam. Jebali smo cvorka.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

evo gledam Lacio prvi put posle one tekme sa Romom u kupu

ofkors da se navija protiv Juventusa  :fantom:

 

 

lol, samo žuti, za ovo bi Kejhil dobio crveni  :fantom:

 

edi: Puniiii

Edited by jiraiya
Link to comment

Ih, da je samo pisanje, ovo je vise ozbiljno bukakeisanje.

 

Ako sam ikada imao dileme da li ce ovaj hipster na klupi fejlovati onda ih vise nemam. Jebali smo cvorka.

Kako igra 1 kolarov?

Link to comment

Naravno da cemo se raspasti u sezoni u kojoj rube implodira, ko bi i ocekivao ista drugacije od nas. Mogla je celava pizdurina da ostane jos jednu sezonu, jebali ga i ponos i ego. I Napoli ce vec naci nacin da se samoubije, iako za sada ne izgleda tako, isti djavo.

 

Kako igra 1 kolarov?

 

Dovoljno je sto je u pitanju Kolarov, jos ne mogu da se opasuljim da su sprcali ikakve pare na njega.

 

 

Prosecan za sada, zalosno je sto je i takav jedan od boljih u ovoj odbrani.

 

Link to comment

Moj utisak je da nisu bili slabiji i rastelovaniji od kako su krenuli da uzimaju titule. Ne kazem da ce implodirati zato sto sam pod utiskom vecerasnje utakmice, nisam ni gledao ovo. Bolno im fali atletike na sredini, a odbrana je (konacno) krenula da im se raspada. I dalje imaju dovoljno vatrene moci napred da mogu da sprze svakog u ligi, ali to vise nije taj tim, nisu oni zaveli red na taj nacin. Nadam se da ne gresim.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

I dalje je Juventus najkompletnija ekipa

sad jebem li ga, dešava se to da se neka generacija igrača malo smori, zasiti ali ja kolko vidim oni su i sad doveli nova lica a dovešće sigurno još do kraja prelaznog

 

pojma nemam kakav je ovaj lik iz Boke, neki Bentankur(ako sam pravilno napisao), Matić je otpao, onaj Čan ne verujem da će napustiti Liverpul

ako dovuku Matuidija sve mi se čini da je to ponovo dovoljno za prvo mesto

baš mnogo kockica treba da se pogodi da padnu, kako na njihovoj strani tako i kod rivala

 

da je kup takmičenje onda je to neka druga priča, u stvari ja čak i ne mislim da su problem te derbi utakmice, Roma, Milan bilo ko može da iščupa pobedu, problem je u onim manjim koje Juventus rutinira a učinilo mi se da imaju baš dobar raspored prvih 10 kola

Link to comment

Meni se cini da je malo doslo do zasicenja materijala kod njih, igrali su finale LŠ dva puta u 3 godine, kao da je moguće da im ponestaje prave motivacije.

Recimo bila je ona jedna sezona pre par godina kada su katastrofalno krenuli u ligu, bili su otprilike u zoni ispadanja u novembru, a na kraju opet uzeli titulu. Mislim da je sad to nemoguce jer je, pre svih, Napoli ozbiljniji nego tada, ali nije iskljuceno da sporije udju u ligu.

No i dalje su prvi favoriti, to stoji.

Link to comment

smorio se i PSG pa se tako poklopilo da Monako baš tad ubode sa ovom generacijom plus što su rekao bih imali sposobnog trenera da izgura taj maraton

 

 

Napoli ništa nisam ispratio, gledao sam ih samo na ovom kupu al transfere blage veze nemam šta su napravili

Link to comment

Napoli ume da kiksne na manjim utakmicama i da zablista na velikim. Ima uvek opasan pad tokom sezone. U mnogome ce da odredi sezonu dvomec sa Nicom. Vazan je kontinuitet nastupa u LS, u zadnjih 6 sezona tri nastupa, dva puta prosli grupu i oba puta ispali od buducih sampiona Evrope (Celzi pa Real). Konstantni su u svim takmicenjima, bilo je i par osvojenih kupova. Videcemo kako ce da guraju u prvenstvu, deluje da mogu dosta.

Link to comment

Opasan fudbal igraju ljudi, trener sa titanijumskim mudima i neokrnjen, dubok pevac sklepan gotovo iskljucivo od igraca u peaku. Sad ili nikad za njih, ako fejluju mogu komotno sami da se sele u seriu c. Da sam na Sarrijevom mestu iskulirao bih CL sem ako grupa nije bas lagana.

Link to comment

Nece u Seriju C, to je bankrot bio, meni se i Mazzari svidjao, a ovaj je jos ludji. Kako da iskuliras LS, sa samo malom dozom srece mozes u cetvrtfinale, po slavu, istoriju... Bice dobra sezona, sazrelo je, videcemo za sta je to dovoljno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...