Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Ipak nista od ubojitog trojca Verone, Kasano zavrsio karijeru zbog, jer, pa eto tako.

Predomislio se Kasano. Posle dorucka mu se nije igralo, ali posle rucka se predomislio. Strah me vecere...

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Nije to loš posao za napoli, mada je lazović briljirao u 3-5-2. U svakom slučaju, za treću alternativu za Insignea / Callejona skroz kvalitetno rješenje. Mada vidim da napoli juri castrovieja iz Villareala, to bi već bilo daleko ozbiljnije

Link to comment

U medjuvremenu je  Torino trazio Locatellija, Nianga, mucenu Palettu i 70m za Belottija. Ne bi me cudilo da Milan pristane, kad su vec u berserk modu.

Link to comment

U medjuvremenu je  Torino trazio Locatellija, Nianga, mucenu Palettu i 70m za Belottija. Ne bi me cudilo da Milan pristane, kad su vec u berserk modu.

 

Automatski neka pristanu. acm.gif 

Link to comment

U medjuvremenu je Torino trazio Locatellija, Nianga, mucenu Palettu i 70m za Belottija. Ne bi me cudilo da Milan pristane, kad su vec u berserk modu.

U tom slučaju, super za Milan, 60m za Belottija je super cena [emoji109]

 

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Link to comment

Lokatelija bi dali samo na pozajmicu, sto mislim da bi bilo odlicno za njega posto Miha voli te srcane klince. Ali svejedno mislim da nema nista od Belotija, nazalost, ne da se Kairo, mislim da ce Milan zavrsiti Kalinica i to je to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...