Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Tuga, a tek što sam se navikao na njega, postao mi onako blago simpatičan, i kako igra i kako priča. Kad je dolazio, nisam mogao da verujem šta rade, a sad ne mogu da prežalim što se sjebao.

 

Da Gruju nisu poslali na pozajmicu, sad bi u biografiji imao polufinale a možda i finale LŠ, postao srpski Igor Bišćan. Ali džabe.

Link to comment

8-2 :wub:  Naravno da je pretjerano, MU igra toplo hladno, jedino što bi granatovalo neletargičan pristup je velik protivnik. + Murinjo valjda juri 80+ bodova, koliko je izgleda dogovorio na početku sezone.

Link to comment

Džizs, mislio sam da sam napisao osam. Ashley Young mi doneo 42 boda na fantaziju.
Tada nisam vrednovao tu pobedu kao neko uništavanje, Junajted silno ušao u sezonu, Arsenal HC rotiran visokim Calcio brojevima na dresovima. Deluje jače kad iz ove perspektive pogledam sastave i rezultat.

Upravo videh da UTD 18/19 igra u rozim drugim dresovima. Lol. Valjda moraju nekako da stvaraju istoriju.

Link to comment

Biće to nekih 3-1 za United, ne vjerujem da će biti neko iživljavanje iako će Arsenal čuvati glavne igrače za Atletico. Problem je što je klupa tanka, sa ozljedom Elnenyja nije isključeno da ćemo gledati Maitland-Nilesa u prvih 11 u sredini terena na Matića i Pogbu.

 

Onih 8-2 sam prognozirao (i priželjkivao, zbog transfera) na neki način, rekao sam da će biti gore od onih 6-1 iz 2001.godine kad je Stepanovs briljirao. Jenkinson i Traore na bekovima, Vermaelen i Sagna ozlijeđeni pa su u sredini bili Djourou i Koscielny. Na to sve, United je manje-više svakim šutem pogađao rašlje. Na drugoj strani, Van Persieju penal odbranio De Gea na 1-0. Onda su došli Mertesacker i Arteta i stabilizovali brod koji je opasno tonuo.

Link to comment

Primetimo za trenutak kako pep ne mora da nas ubeđuje da mu najbolji igrači ostaju u klubu sledeće sezone, 100%, for rilz,  oca mi... :fantom:

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...