Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

1 hour ago, goofs said:

Pulđani, je l više mlatite na Benitezov ili Kloparin Pool? Ili Rodžersaru?

До Клопа ништа није било ни приближно оном Ливерпулу Ченклија и Пејзлија. То што омладинци мисле да је Конобар имао до јаја тим је други падеж.

Link to comment
10 minutes ago, porucnik vasic said:

До Клопа ништа није било ни приближно оном Ливерпулу Ченклија и Пејзлија. То што омладинци мисле да је Конобар имао до јаја тим је други падеж.

 

Niko ne misli da je imao do jaja tim već da je napravio ozbiljno čudo s onim što je posedovao. A u tom timu je imao jednog vrhunskog (Hipija) i dva vanserijska igrača (Džerard i Alonso).

Link to comment

Na koju foru je klopara uspeo da se sa lako je njemu on ima salahom uopšte ne bori za titulu? Ma za liga kup makar...ozbiljan car! :happy:

Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

Iskreno, ja ovako mlad i zelen za tog Čenklija Шенклија nikad nisam ni čuo. Legenda kluba, kažeš?

Бабо. Јеси задовољан?

Link to comment
8 minutes ago, Ruxin said:

Na koju foru je klopara uspeo da se sa lako je njemu on ima salahom uopšte ne bori za titulu? Ma za liga kup makar...ozbiljan car! :happy:

 

Dobar čovek, pružao šansu Minjoleu, čekao VVD-a, dao tebi priliku da se raduješ nečemu ove sezone..

 

Link to comment

Kao ljubitelji nba-a svi se nadamo da neće, ali realno ako sadašnjem treneru ni ovakve partije nisu dovoljne da mu donese bilo šta za vitrinu -  ko može da mu zameri? :sad:

Link to comment
1 hour ago, porucnik vasic said:

До Клопа ништа није било ни приближно оном Ливерпулу Ченклија и Пејзлија. То што омладинци мисле да је Конобар имао до јаја тим је други падеж.

 

Ni ja ne znam ko su dotična gospoda, prvo što pamtim od Pula su Mekmanaman i Fauler, i Jan Raš sa Senziblsokera.

Onaj Benitezov mi je bio negledljiv, ali ovo deluje dosta sexy. Ne znam da l su bile dve 0:0 utakmice u celoj sezoni.

Link to comment
3 hours ago, kipo said:

Ne bih da mračim, ali Kloparina igra se rasklopi čim izađe Salah sinoć. Ništa pritisak više.

 

moje je misljenje da to nije do klopare. raspali su se jer je na 5:0 i salahov izlazak bilo jasno da ce poslednjih 20tak minuta bukvalno odradjivati posao.

e sad to sto ih je lovrenov kiks kostao gola i vode u usima to nije problem(donekle) samo klopa. ipak liverpul nema te igrace(mislim na vezu a ne na napad i odbranu) koji su u stanju da stanu na loptu, da se igraju neke ozbiljne taktike, da preuzmu odgovornost i inicijativu...

da se razumemo, nisu to uopste losi igraci ali bi u bilo kojoj ozbiljnoj ekipi bilo koji liverpulov veznjak mogao samo da sanja neku ozbiljniju ulogu. mogli bi da popunjavaju i dopunjavaju. trce i bore se kao muve bezglave. svakoj ekipi fali jedan takav igrac. jedan ali ne tri odjednom!!!

Edited by cvrlle
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...