Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Alibi igrač bez autoriteta. Inače 0 penala svirano na Enfildu ove sezone, jer se sudijski inbredi plaše da sviraju, pogotovo pred Kopom, da ne bi bili optuženi da su to uradili pod pritiskom 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Тако ћемо и ми. :dry:

 

едит: Мада, ако Хадерсфилд данас изгуби против Евертона потребно му је да у последња три кола победи једног противника да би нас прескочио, а  противници су Манчестер Сити, Челзи и Арсенал. ;) А ево га и Бурмут! :Hail:

Edited by Прслин
Link to comment

Има Спорт клуб много добру фору коју сам тек сада провалио: на оним дебилним каналима где обично иду они што се возе у круг јер не могу у тим аутомобилима на улицу од овог кола иду преноси осталих утакмице Премијер лиге  - без коментатора! Само звук са стадиона. Коначно. 

Link to comment
6 minutes ago, Прслин said:

Има Спорт клуб много добру фору коју сам тек сада провалио: на оним дебилним каналима где обично иду они што се возе у круг јер не могу у тим аутомобилима на улицу од овог кола иду преноси осталих утакмице Премијер лиге  - без коментатора! Само звук са стадиона. Коначно. 

amin

Link to comment

Zar ne postoji na SK oduvek mogućnost da se isključi komentar, u onim opcijama za jezike? Ja to nisam koristio jer mrzim sebe i želim da patim, ali čini mi se da se baš na PPP ranije pričalo o tome.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
46 minutes ago, Weenie Pooh said:

Zar ne postoji na SK oduvek mogućnost da se isključi komentar, u onim opcijama za jezike? Ja to nisam koristio jer mrzim sebe i želim da patim, ali čini mi se da se baš na PPP ranije pričalo o tome.

na tv-u bez onog govneta od risivera? kako?

Edited by cvrlle
Link to comment

Pa ne znam kako ti gledaš, ali meni to govno od SBB-ovog D3 risivera nudi language izbore za neke kanale. (Da li i za Sport Klubove, stvarno nisam siguran,)

Link to comment

Weenie, ako te zanima, Roma u punom sastavu, svi sem Manolasa i Strotmana. I vec 1:0, za miran nastavak meca protiv bunkera zvanog Kijevo.

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa ne znam kako ti gledaš, ali meni to govno od SBB-ovog D3 risivera nudi language izbore za neke kanale. (Da li i za Sport Klubove, stvarno nisam siguran,)

 

jbg, bice da je onda do toga. na klot tv-u(preko CAM modula) mogu samo da ponistim subtitlove.

 

elem, kloppara zadovoljan bodom:isuse:

ako ne izgubimo od chelskya to bi trebalo da bude to

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...