Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

57 minutes ago, Meazza said:

 

Sta je bilo? Pa bilo je to da je Milito bio MVP finala LS (sto se inace, ovako, desava mediokritetima svake godine), proglasen je za najboljeg spica Evrope od strane UEFA, bio je dva puta drugi najbolji strelac lige pre Murinja iza Van Nistelroja i Totija igrajuci za Saragosu i Djenovu. I to se desava mediokritetima, ali malo sutra dva puta u dve razlicite lige. Kad je dobio priliku da igra za vrhunski tim (apsolutno svaka cast Murinju ili ko ga je vec doveo u Inter) pokazao je da nista od toga nije bilo slucajno i potvrdio se u svim arenama i bio prepoznat od svih strucnjaka kao jedan od najboljih igraca tog tima i medju najboljim napadacima Evrope.

 

Objasnjavao sam ti sve ovo pre nekoliko meseci, nista nisi shvatio i nemam nameru da trosim vreme ponovo. Nemam nista protiv da ostanes ubedjen kako je Murinjo naucio prekaljenog veterana i jednog od najboljih strelaca dve lige petice (dostignuce koje dobija jos vise na znacaju ako primetimo da je igrao u daleko slabijim klubovima od igraca koji su osvojili titulu najboljeg strelca Spanije i Italije), dakle da je jednog takvog rasnog i dokazanog spica naucio da igra fudbal u tridesetoj godini zivota. Mozes da se uhvatis za bilo koji nebitni podatak i izgradis narativ po kojem je Murinjo stvorio igracinu od smesnog Milita, ali ja mogu samo da se smejem na te budalastine.

 

da, podaci su nebitni, bitan je tvoj subjektivni osećaj

 

nebitno što je do 30 god igrao po klubovima koji se bore za opstanak, sa Murinjom postao prvak Evrope i posle toga opet ništa. to je sve sticaj okolnosti. ok

Link to comment
7 minutes ago, kipo said:

 

Aha, ne obraćam pažnju, nekako mi imalo smisla da se bunio :D

jebo ga ljeb, izjava je od juče, znači posle nagrade

nije valjda da veruješ ruksi

Link to comment

Jest, lakomislen sam :D Nisam na ovo obratio pažnju If he doesn’t win..

 

Nego, according to Sun :D  Manchester City are willing to sell England defender John Stones, 23, this summer.  

Link to comment

Možda samo veruje svojim očima pa vidi onaj deo gde lepo piše -  ako ne osvoji kdb... koji si ti nekim nesrećnim spletom okolnosti propustio citirati prvobitno :fantom:

 

Link to comment
9 minutes ago, kipo said:

 

Nego, according to Sun :D  Manchester City are willing to sell England defender John Stones, 23, this summer.  

 

I sterlinga sigurno, i za njega svi odavno znaju da je engleski nemač pojma!

 

Pošto će me mrzeti da demantujem svako novinarsko dokono sranje o 900 miliona, 12 planiranih pojačanja, novoj rekonstrukciji odbrane... ja ću još jednom da ponovim ono što pišem od zime. Pa me vi citirajte slobodno ako se ispostavi da je sun u pravu. Dakle: siti će  dovesti samo 2 ozbiljna pojačanja ovog leta,  jednog veznog (kažu jorginho) i jednog ofanzivca koji verovatno može i po krilu i u špic. 

Edited by Ruxin
Link to comment

Nije da vam treba bilo ko više, ali dovešćete prije svega nekog Evansa (Kompani ide, zar ne) pa tek onda još nekog. Ali opet, realno vam ne treba niko više, imate i viška

Link to comment
9 minutes ago, Ruxin said:

Dakle: siti će  dovesti samo 2 ozbiljna pojačanja ovog leta,  jednog veznog (kažu jorginho) i jednog ofanzivca koji verovatno može i po krilu i u špic. 

 

Šta je sa Fredom?

Link to comment

Nije skroz otpisan, ali piše se već neko vreme da je pepara prilično izgubio interesovanje za njega i mahreza. Spominjao se i weigl kao alternativa, ali mislim da je sad jorginho skoro pa gotova priča. 

 

Btw renne,  izvinjenje prihvaćeno! :fantom:

Link to comment
18 minutes ago, kipo said:

Nije da vam treba bilo ko više, ali dovešćete prije svega nekog Evansa (Kompani ide, zar ne) pa tek onda još nekog. Ali opet, realno vam ne treba niko više, imate i viška

 

Kad god budeš hteo da poredimo dubinu junajteda i sitija piši slobodno,  tu sam

Link to comment
6 minutes ago, Ruxin said:

 

Kad god budeš hteo da poredimo dubinu junajteda i sitija piši slobodno,  tu sam

 

https://streamable.com/sqydi

 

Osim ova dva boga fudbala, bekovi nam imaju ukupno 80 god. Stamenu odbranu su iznijeli pouzdani Smoling i bolnica Džons. Vi imate sasvim fino popunjene sve pozicije kvalitetnim igračima. Možda lijevi bek kaska za ostalim, po kvalitetu, ali svaka nadogradnja igračkog kadra nije baš neophodna.

Edited by kipo
Link to comment

Siti ima odličan prvi tim + klupu za koju je često problem skupiti 7 komada bez nekih omladinaca ili sprdnje.

Junajted ima jedno 30 igrača koji su "prvotimci", ili se makar plaćaju kao da jesu. Nisam ja kriv što je vaša transfer politika* takva da dok škripe bekovi murinjo dovodi alexisa od 600k nedeljno da igra na istom mestu kao marsijal i rašford, ili dovodl lindelofa od 45m iz nekog samo njemu poznatog razloga. :happy:

 

 

*

Spoiler

giphy.gif

 

Edited by Ruxin
Link to comment

Rukso, apsolutno je besmisleno da fan naftaškog kluba nekom trlja o nos trošenje para. Samo zahvaljujući trošenju milijardi došli ste u situaciju da osvojite PL, kroz 10-ak god biće i CL možda, ali 90% tog instant uspjeha je zahvaljujući arapskim milijardama.

 

Osim toga, slažem se da se Junajted uklopio u ludilo, jbg može im se. Ja veći problem vidim u trošenju velikih para na talente koji se afirmišu, pa ih novi trener odbacuje kao nedovoljno kvalitetne. U tom nema razlike između njega i Pepa.

Link to comment

Ja ne prozivam junajted zbog toga što troši mnogo para, već zbog toga što ne zna gde bije i nema nikakvu politiku osim sipanja gomile novca dok problemi ne nestanu, Klasična more money than sense priča. Dok je siti bogat, ali takođe i paragon racionalnog poslovanja. To znamo od ranije. :sleep: 

 

Nego koje je talente pepara odbacio? Ja znam da je sterlinga i stonesa digao kad su ih svi već otpisali, njegova pojačanja sane i jesus se razvijaju bolje nego što je bilo ko očekivao, kdb sa promenom pozicije postao jedan od najboljih veznjaka na svetu...ko su tačno ti ljudi?

Link to comment
5 minutes ago, Ruxin said:

Klasična more money than sense priča. Dok je siti bogat, ali takođe i paragon racionalnog poslovanja. To znamo od ranije. :sleep: 

 

Od kad to ranije? Pokupovali ste sve što je valjalo na tržištu kome je zinula guzica za još para, haos napravili. Nemam pojma o brojkama ali eto kakav je bio odnos plata Ars-City kad je Nasri prebjegao kod vas? 

 

Nisam mislio na ljude, već na filozofiju kupovine svih igrača po svom ukusu, i nikako drugačije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...