Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

ma znam da se ne crta ručno, što je još tragičnije, samo kažem da ovo prave linije vidjelo nije, ja ručno bih je izvukao pravije, a spadam u sigurno 1% najnetalentovanijih za tako nešto. 

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

mislim da je ovo bilo ručno ...

 

a što se tiče algoritama iscrtavanja, to bi trebalo da bude vrlo jednostavan softver, nema tu mnogo mudrosti tj nije to nikakva viša matematika (geometrija)

 

Link to comment

Gledao sam one klipove kako to rade za NFL, kako isrctavaju one "novi down" linije, ok, traži to valjda tri kamere, ali oni to rade u real-time odavno, može vala i PL da se otvori

 

 

 

Link to comment

Za ovo u PL real-time nije potreban, samo jednostavan softver koji će na osnovu referentnih tačaka na terenu moći u sekundi da iscrta linije ofsajda i slično. 

Link to comment

Ma meni više od toga smeta što je odluka promenjena. Suština VAR-a bi imo. morala biti da se eliminišu očigledne greške, ako je nešto očigledno pogrešno, to se može videti za tridesetak sekundi maksimalno. Ako tebi VAR prikaže nešto što može biti i ovako i onako, onda, po uzoru na NFL, mora da se ide uz odluku na terenu, a ne da gledaš pet minuta, i na kraju odlučiš da promeniš. 

Link to comment
7 minutes ago, renne said:

Evo sudije iz Nemačke ne znaju za pravilo iz 2014

:lolol:

 

Kažem ja, to pravilo važi samo kad igra Totenhem, protiv Liverpoola, u Liverpoolu, u poslednjih 10 minuta utakmice...

 

Jel' bio penal za iste protiv ovih niželigaša?

Link to comment
Just now, radisa said:

:lolol:

 

Kažem ja, to pravilo važi samo kad igra Totenhem, protiv Liverpoola, u Liverpoolu, u poslednjih 10 minuta utakmice...

 

Jel' bio penal za iste protiv ovih niželigaša?

jeste bio

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...