Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

7 minutes ago, Ruxin said:

baš vala rodilo nasralo :lolol: :hail:

 

Ne plašiš se kad se Murnjovi puleni napokon razigraju, a naročito Kloparini? :D

 

Zaista, ovu igru i ovoliko bodova u zadnjim trenucima (igra prije svega) teško da će ponoviti. Nije ni Lester mogao, a oni su još imali Ranijerija :sleep:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

4 minutes ago, Majo said:

Ruxinche, zasluzeno si na tapetu. Ej bre, Wigan :fantom:

 

Ako, ako, da se i vi wiganovci malo poradujete. :happy:

 

Takođe moram priznati da je arle u pravu, pep jeste unizio našu instituciju i gospodstvo onom izjavom posle meča. Trećeligaš po defaultu ne može da dobije siti nezasluženo.

Zbog toga ja ne pišem da je delf isključen, a isti start otvorrenim đonom na kuna prošao bez ikakve kazne npr.

Link to comment
20 minutes ago, kipo said:

 

Ne plašiš se kad se Murnjovi puleni napokon razigraju, a naročito Kloparini? :D

 

Zaista, ovu igru i ovoliko bodova u zadnjim trenucima (igra prije svega) teško da će ponoviti. Nije ni Lester mogao, a oni su još imali Ranijerija :sleep:


Lol murinjo :lol: 

Da, klopara pravi opasan tim, ali budimo realni - dok je on tu liverpul nikad ništa bitno neće osvojiti, znamo svi već zbog čega.

 

Spoiler

 

Jim-Carey-Calls-You-A-Pathetic-Loser-In-

 

 

A ovo drugo...plašim se da ću morati da kvotujem vinija iz oktobra prošle godine - To je zato što tebi zvuči realno da City do kraja prvenstva održi trenutni prosek i formu, pa završe sa 140+ postignutih golova.

Zaista zvuči realno vini, zaista zvuči realno. :happy:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ako Pep uspije u toj vašoj nakani da Shity preko noći (2-3 sezone) bude toliko dominantan da stane rame uz rame sa velikim pohodima Junajteda, Reala, Barse i dr, - dakle, i zadrži tu formu par sezona, ja ti šaljem flašu najboljeg piva, uz izvinjenje što sam sumnjao da je to moguće. Mislim da se to neće desiti, ali s druge strane kakve su šanse bile da Wigan izbaci najjači tim lige..

Link to comment

Bar dve za redom mora da osvoji da bismo uopste priali o nekakvoj "dominaciji". S druge strane, mislim da je njegov primarni cilj CL. I to bi zaista bio fantastican uspeh da klub kao Man City osvoji CL. 

Link to comment

Što bi rekla deca sa interneta - this isn’t even our final form!

Siti će biti jači tim sledeće godine. Jači za mendija, freda i nekog mahrezolikog igrača, tek će onda to biti prava priča. Ne kažem da će imati bolje rezultate jer je to jako teško i zavisi od milion faktora, ali biće jača ekipa.

Edited by Ruxin
Link to comment
13 minutes ago, MancMellow said:

Bar dve za redom mora da osvoji da bismo uopste priali o nekakvoj "dominaciji".

 

Ja sam shvatio da je to već gotova stvar :) Otud se iščuđavam.

 

5 minutes ago, Ruxin said:

Siti će biti jači tim sledeće godine. Jači za mendija, freda i nekog mahrezolikog igrača, tek će onda to biti prava priča. Ne kažem da će imati bolje rezultate jer je to jako teško i zavisi od milion faktora, ali biće jača ekipa.

 

Pošteno. Realno, postoji šansa da budete čak lošijih rezultata, ali možda se istovremeno namjesti da se osvetite Wiganu.. Slažem se da ste jači dogodine.

Link to comment
21 minutes ago, Ruxin said:

Što bi rekla deca sa interneta - this isn’t even our final form!

Siti će biti jači tim sledeće godine. Jači za mendija, freda i nekog mahrezolikog igrača, tek će onda to biti prava priča. Ne kažem da će imati bolje rezultate jer je to jako teško i zavisi od milion faktora, ali biće jača ekipa.

Јашта, ова од пола милијарде фуната је српдња.

Link to comment
15 minutes ago, kipo said:

 

Ja sam shvatio da je to već gotova stvar :) Otud se iščuđavam.

 

 

Pošteno. Realno, postoji šansa da budete čak lošijih rezultata, ali možda se istovremeno namjesti da se osvetite Wiganu.. Slažem se da ste jači dogodine.

Kvaran li je ovaj Kipo. tztztz :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, Majo said:

Kvaran li je ovaj Kipo. tztztz :fantom:

 

Jbg, prilika je toliko da se svaka mora dobrano iskoristiti. Ne dešava se često redovno svaki dan da ti mrske komšije razbije trećeligaš.

Link to comment

Inače kun naravno neće biti kažnjen za delovanje u samoodbrani, niti pep za...nem pojma, šta god da su već pokušali da iskonstruišu od one gluposti u tunelu.

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...